Вівторок, 25 січня 2022, 07:56 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі нардеп Павло Жебрівський охарактеризував сьогоднішній стан суспільства як "безнадьога"

20-04-2011, 10:46               
Нещодавно у Житомирі з робочим візитом перебував лідер партії "Українська платформа", народний депутат України Павло Жебрівський (фракція НУ-НС).

Тут він взяв участь у навчальному семінарі з підготовки кадрів органів місцевого самоврядування, який проводила обласна партійна організація "Українська платформа". Адже за результатами місцевих виборів 2010 року на Житомирщині до рад різних рівнів та на посади сільських і селищних голів пройшли 220 активістів цієї політичної сили. Майже всі вони були присутні на навчальному семінарі, який проводила обласна партійна організація.

"Депутати ініціювали подібну зустріч набагато раніше, - зазначила голова виконкому обласної організації Катерина Окунь. - Але обласна Президія вирішила провести семінар після того, як на місцях будуть затверджені бюджети та програми соціально-економічного розвитку територіальної громади".

"Потреба в таких навчаннях дуже велика, - констатує заступник голови Житомирської обласної парторганізації Петро Рудницький. - На жаль, в Україні сьогодні немає досконалої системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування. Новообраним депутатам важко самостійно розібратися в 360 законодавчих актах, які регулюють діяльність влади на місцях. Роз'яснити елементарні правила роботи депутатів, їхні права і можливості у вирішенні питань громади і покликані ці навчання".

В ході семінару були зроблені акценти на формах і методах депутатської діяльності - від роботи у виборчому окрузі, прийому громадян і до участі в роботі органів самоврядування.

Кожен з учасників семінару отримав "Довідник депутата місцевої ради", в якому подані витяги з організаційно-правового забезпечення та зразки документів, потрібних для депутатської діяльності. Наприклад, дається роз'яснення, що таке депутатське звернення, депутатський запит та депутатське запитання, наведені зразки ведення обліку особистого прийому громадян.

Участь у семінарі в Житомирі взяв голова політичної партії "Українська платформа", народний депутат Павло Жебрівський. Зокрема він наголосив, що основа діяльності депутатів і голів рад - це конкретна робота по вирішенню колективних потреб виборців. Для цього важливо, щоб кожен депутат відпрацював програму розвитку території, починаючи від свого округу, села і до району чи міста. В ній повинні знайти відображення передвиборчі обіцянки та проблеми, що існують на виборчому окрузі. "Важливо не просто зафіксувати перелік проблем, а добиватися їх вирішення. І це має стати основою діяльності районних та міських партійних організацій", - зазначив Павло Жебрівський.

Того ж дня Павло Жебрівський дав прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ.

- Сьогодні багато говорять про об'єднання опозиції, але "Українська платформа" не бачить тієї політичної сили, яка б розділяла наші ідеологічні принципи. Тому ми прийняли рішення йти на вибори до Верховної Ради самостійно. Яким чином ми спрацюємо і що отримаємо - побачимо. Але ми будемо чесні перед собою і тими людьми, яких будемо вести за собою. Дуже важливо, щоб до парламенту "Українська платформа" прийшла однією командою, - зазначив Павло Іванович.

На перше вересня 2010 року кількість членів "Української платформи" сягала 19 тисяч чоловік. На сьогоднішній день, після перереєстрації їх залишилося трохи більше 5 тисяч.

- Для нас дуже важливо, щоб людина не колекціонувала партійні квитки, а свідомо йшла до лав партії. Пошук таких людей дуже важкий. Завдання, яке поставлене на Центральній раді партії "Українська платформа" - підготувати 100 кандидатів у депутати до Верховної Ради. Наші партійці повинні усвідомити, що мають працювати не на власну кишеню, а для того, щоб їхні діти та онуки не хотіли виїжджати з цієї країни. Я дуже часто спілкують із людьми з різних регіонів України і майже всі вони характеризують сьогоднішній стан суспільства одним словом: "Безнадьога", - сказав Павло Жебрівський.

Також лідер "Української платформи" прокоментував рішення Житомирської обласної ради щодо вивішування червоних прапорів на 9 травня.

- Наші голови сільрад від "Української платформи" точно не будуть виконувати рішення облради. День Перемоги - це державне свято. Державний прапор - жовто-блакитний. Тому державні органи влади повинні проводити державні свята під державним прапором, - зауважив він.

Коментуючи візит прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна в Україну, Павло Жебрівський висловився таким чином: "Зустріч Януковича з Путіним нічого не вирішила. Сьогодні в Росії є протистояння між Медведєвим і Путіним, тому вони спробують розіграти "українську карту". Для цього Медведєву необхідно зустрітися з Януковичем. Тоді будуть конкретні результати".

Щодо ставлення "Української платформи" до нинішньої влади, то Павло Жебрівський був категоричним:

- Ми цю владу не сприймаємо і вважаємо її такою, що веде Україну до занепаду. Але якщо ми говоримо про альтернативу владі, то це означає, що ми маємо не тільки її критикувати, а й показувати шляхи вирішення проблемних питань.

Безумовно, критика потрібна, але не така, яка доходить до абсурду. Вчора Партія регіонів критикувала Тимошенко та Ющенка за їхню політику і по соціальним стандартам, і по заощадженням. Сьогодні все навпаки: Тимошенко критикує Партію регіонів, яка теж сьогодні по цим питанням нічого не робить. Тому партія "Українська платформа" має своє бачення вирішення цих болючих проблем.

Сергій СІМОНОВ, Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі