Понеділок, 29 листопада 2021, 13:10 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото

19-05-2011, 18:00               
18 травня в Житомирі відбувся звіт фракції «Фронт Змін» у Житомирській міській раді. Послухати депутатів завітали мешканці різних районів міста, представники громадських організацій та неформальних об`єднань громадян, журналісти. Депутати звітували про роботу в раді та на округах за 6 місяців з часу вступу в повноваження.

Всього депутатська фракція «Фронту Змін нараховує 10депутатів. Цього дня прозвітувалося восьмеро з них: Борис Буряченко, Юрій Мойсеєв, Сергій Мірошников, Ольга Пархомчук, Володимир Михалець, Наталя Боровська, Олександр Рабинович, Неля Ковалюк.

Слід відзначити, що фракція стала піонером: ще жодна політична сила у міськраді не виходила зі звітом безпосередньо до громадян.

Голова фракції «Фронт Змін», голова бюджетної комісії у Житомирській міській раді Борис Буряченко під час свого виступу наголосив на монолітності фракції та на ефективності її роботи в раді.

«Півроку тому, коли нас обрали житомиряни, нас було 10 депутатів. З приємністю повідомляю, що нас у фракції залишилось 10 депутатів: шість обрано за пропорційною системою, четверо – в мажоритарних округах. Ми залишились працювати в тих побажаннях і дорученнях, які дали нам житомиряни перед виборами. Кожен депутат розкаже про свою роботу на напрямку, за який він відповідає», - сказав Борис Буряченко, розпочинаючи звіт.

Про свою роботу за шість місяців депутати «Фронту Змін» повідомили наступне: «Фронт», як і декларував у своїй передвиборчій Програмі «Житомир – місто, де хочеться жити», домігся можливості вибору для житомирян користуватися ліфтом з картками чи без них, ініціював кампанію по захисту прав людей від свавілля ЖЕКів: «Ми не даємо комунальним службам подавати на боржників до суду й описувати майно без відома власника».

Фракція відстояла у міськраді право житомирян самим вирішувати перейменовувати вулиці у місті чи ні.

За фінансової підтримки «Фронту Змін» у січні 2011 року в Житомирі відкрито центр трудової і фізичної реабілітації людей з інвалідністю; допомагає партія і з працевлаштуванням молоді з інвалідністю, профінансувала оформлення проектних документів на обладнання опаленням УТОСу.
На вимогу «Фронту Змін» з 1 квітня 2011 року відновлено рух поїздів Житомир-Скочище-Житомир, які перевозять 25 категорій громадян за пільговим тарифом, а спортсменам Житомирщини виділено близько 3 млн. грн. на відрядження.

«Фронт Змін» ініціював обмеження продажу спиртних та тютюнових виробів у всіх закладах торгівлі Житомира з 22:00 до 8:00, наполягає на впорядкуванні діяльності інтерактивних клубів та виконанні законів щодо грального бізнесу. Депутати допомогли облаштувати та умеблювати Житомирський навчально-виховний комплекс №65.

З 2011 року «Фронт Змін» започаткував акцію «Стань донором – врятуй життя» - це конкретна допомога центру крові та дитячому відділенню онкогематології Житомирської обласної лікарні.

Житомирський «ФЗ» активно діяв під час всеукраїнської акції «Зміни Податковий Кодекс» - зібрано понад 50 суттєвих змін та доповнень до податкового законодавства. За результатами акції Арсеній Яценюк вніс до парламенту проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України». Законопроект зареєстровано 18 квітня під номером 8398.

Як повідомив депутат Житомирської облради, голова облорганізації «Фронту Змін» Геннадій Зубко, партія створила в області 24 громадські приймальні, 11 з них діє у Житомирі. З грудня 2010 року майже 200 житомирян отримали юридичні консультації та різнопланову допомогу від «фронтовиків».

О.КОНАШЕВИЧ, Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото
Житомирський «Фронт Змін» відзвітував про свою роботу. Фото


 (голосів: 4)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі