Понеділок, 20 січня 2020, 12:08 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Віталій Мельничук офіційно висловив намір стати мером Житомира

23-09-2010, 14:41               
Політична партія «Українська платформа» має намір висувати кандидатом на посаду Житомирського міського голови першого мера Житомира Мельничука Віталія Григоровича. Цей факт сам Віталій Мельничук підтвердив в ефірі обласного радіо та радіостанції «Житомирська хвиля» 22 вересня 2010 року.

Віталій Мельничук має двадцятип’ятирічний досвід успішної роботи у сфері управління, економіки та фінансів підприємства, великого міста, держави. Потужний фахівець з економіки та фінансів, працював головним економістом великого заводу. У 1990-у році в результаті перших у новітній історії України демократичних виборів до міської і обласної рад прийшли представники національно-демократичних сил. Одним з Лідерів потужного демократичного руху в Житомирі був Віталій Мельничук – перший демократично обраний мер.

Тривалий час працював у вищих органах державного управління України. Має практику законодавчої роботи в сфері фінансів, економіки, місцевого самоврядування, один із співавторів ряду базових законів України («Про місцеве самоврядування», «Про власність», «Про підприємництво», «Про підприємства», «Про землю», та інших).

«Я прийняв для себе рішення, що я буду балотуватися в мери Житомира, - розпочав свою розмову в ефірі Віктор Мельничук. – Насамперед я знаю цю роботу. Я працював міським головою в 1990-1992 роках. Потім вся моя професійна діяльність як в уряді, в Парламенті, так і в Рахунковій палаті була пов’язана не тільки з державними справами, а й зі справами місцевого самоврядування. А по-друге, це особисте. Я – житомирянин, я люблю це місто, тут живуть мої батьки, і мені завжди болить, як розвивається Житомир».

Розмова в прямому ефірі відбувалася у формі круглого столу, де запитання гостю програми ставили троє журналістів (кореспонденти Всеукраїнської газети «День», житомирської газети «Місто» та радіостанції «Житомирська хвиля»), а також слухачі. Серед піднятих тем обговорювалися насамперед питання організації місцевого самоврядування. На репліку «якою має бути місцева влада» Віталій Мельничук відповів: «Відкритою для людей і відповідальною перед громадою, яка цю владу обрала. Адже саме громада має контролювати дії обраної нею влади. І механізм цього контролю потрібно створювати».

Також гість ефіру доступно і водночас фахово (Віталій Мельничук – кандидат економічних наук, має понад 70 праць з питань фінансів та економіки, близько 15 років займається питаннями формування бюджетів різних рівнів – автор) пояснив механізм формування місцевого бюджету і розкрив найбільш ефективні шляхи його швидкого наповнення та ефективного використання для жителів міста.

Говорячи про місцеву громаду, претендент у кандидати на мери, перший мер Житомира підкреслив неповторну і притаманну лише для житомирян особливу ментальність і їх прагнення до демократичних змін на краще. Яскраві підтвердження цьому містяться у соціально-політичному нарисі Віталія Мельничука «Дух Житомира», де досліджені сторінки історії обласного центру з давніх часів і до наших днів, і особливий наголос зроблений на своєрідній «житомирській школі свободи і толерантності».


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі