Понеділок, 29 листопада 2021, 14:43 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Литвин «виписав» з держбюджету 20 млн. гривень, аби зреалізувати виборчі перспективи на Житомирщині

17-06-2011, 03:21               
З такою заявою виступив депутат від БЮТ, міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський після ухвалення Верховною радою закону про зміни до державного бюджету на 2011 рік.

За словами депутата, у «відкорегованому» бюджеті передбачені видатки в розмірі 20 млн. гривень для чотирьох виборчих округів у Житомирській області, що будуть створені під час майбутніх перламентських перегонів.

«Тепер зрозуміло, у якому мажоритарному окрузі піде на вибори Литвин. Він особисто на себе виписав та на свої політичні перспективи 20 млн. гривень», - сказав Павловський.

Разом з тим варто згадати і недавню публікацію видання «Коментарі», в якій розповідається про поступову втрату владних позицій литвиниівцями на батьківщині свого лідера.

Литвин «виписав» з держбюджету 20 млн. гривень, аби зреалізувати виборчі перспективи на Житомирщині


Кількість представників Народної партії на держпосадах Житомирщини зменшується. Чиновники, що зайняли хлібні місця завдяки землякові Володимиру Литвину, почали втрачати свої крісла - пише тижневик «Коментарі».

Після президентських виборів 2010 року, народникам Житомирщини, що тісно співпрацювали з місцевими «регіоналами», вдалося отримати лише посаду заступника губернатора-регіонала Сергія Рижука, яка дісталася народникові Миколі Олещенку, шість крісел голів районних державних адміністрацій і зберегти деякі посади, які й раніше займали їхні однопартійці.

З минулого місяця за дивним збігом обставин соратники спікера Литвина почали втрачати насиджені місця. Сезон відкрив Богдан Лесків, який очолював Житомирський обласний центр медико-соціальної експертизи, від якого залежить видача або підтвердження статусу інваліда. Чиновник був не просто ставлеником партії, а мав прямий вихід на Володимира Литвина. Судячи з усього, хороші зв’язки виявилися даремними, і у кінці травня він був знятий з посади.

Якщо медицина грає на виборах опосередковану роль, то друга втрата, яку чекають з дня на день, може значною мірою позначитися на виборах 2012 року. Як пише тижневик «Коментарі», вже написав заяву про відставку гендиректор обласної державної ТРК, народник Віктор Бойко. Очолюючи телерадіокомпанію з 1995 року, він представляв основний інформаційний ресурс Володимира Литвина в області. Йому не лише вдалося пережити зміни влади, але і при кожній слушній нагоді піарити патрона і колег по партії на державному телебаченні та радіо. Новина про позбавлення впливу Віктора Бойка на ТРК кинула однопартійців в легкий шок. Так питання піару Володимира Литвина як кандидата-мажоритарника на майбутніх виборах буде проблематичним.

Чи надовго затримаються на своїх посадах шість голів районних адміністрацій поки не відомо. Один з них, швидше за все, розпрощається з кріслом вже найближчим часом. У перших числах червня голова Баранівської РДА Василь Дикий був затриманий співробітниками СБУ при отриманні хабаря в 20 тисяч гривен. Чиновник нібито найнявся допомогти київському підприємцеві з оформленням документів на земельну ділянку. Зараз Дикий звільнений судом під заставу в 50 тис. гривень.

Примітно, що останнім часом Володимир Литвин часто включав Баранівский район в план своїх поїздок, ймовірно, розраховуючи на допомогу однопартійця на виборах. Оскільки район прилягає до малої батьківщини спікера - Новограда-Волинського, він може потрапити в межі округу. Тепер історія з Диким може зіграти проти Литвина.

Литвин «виписав» з держбюджету 20 млн. гривень, аби зреалізувати виборчі перспективи на Житомирщині


Відзначимо й те, що у ході майбутніх парламентських виборів перешкодою до здобуття бажаного результату на шляху Литвина може стати його непослідовність у переконаннях, що нерідко закидається спікерові політиками і оглядачами. Наприклад, двозначність у позиції щодо героїзації УПА. З однієї сторони він висловлювався: «Поспішність, непродуманість в спробах реабілітації осіб, які ще нещодавно вважалися зрадниками, ворогами, взагалі недоречні». З іншої – його блок, що не так давно носив назву «МИ», відстоював начебто націонал-патріотичну ідеологію, агітувавши у 2006 році за визнання УПА.

Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"


 (голосів: 8)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі