Понеділок, 29 листопада 2021, 14:19 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Рудченко балотуватиметься до Верховної Ради по мажоритарному округу на Житомирщині

27-09-2011, 10:48               
26 вересня прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ провів народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Народної партії Микола Рудченко.

Під час спілкування з журналістами він зупинився на різних актуальних питаннях сьогодення. Перш за все мас-медіа цікавив нещодавно поданий до Верховної Ради проект Державного бюджету на 2012 рік.

Микола Миколайович повідомив, що днями цей проект зареєстрований у Верховній Раді і розглядається в депутатських комітетах і комісіях.

«Особливістю проекту Держбюджету-2012 є те, що за багато останніх років уряд вперше подав його на розгляд Верховної Ради вчасно, а не «під ялинку». Це має досить велике значення, так як місцеві органи влади, самоврядування, міністерства і відомства мають змогу навіть до першого читання, яке відбудеться через 2 тижні, подати свої пропозиції і зауваження. До другого читання буде ще 2 тижні, і певний час до остаточного прийняття рішення», - підкреслив Микола Рудченко.

Бюджет-2012 по видатках на 29 млрд. більший попереднього. Більшість цих коштів піде на «соціалку». Наприклад, охорона здоров’я отримає у наступному році на 6,9 млрд. грн. більше, ніж у цьому, культура – на 1,4 млрд. грн. більше, 12 млрд. грн. отримає освіта, 5,9 млрд. грн.- оборона і безпека держави, на науку передбачено на 800 млн. грн. коштів більше.

Щодо Держбюджету стосовно Житомирщини, то нардеп стверджує, що у порівнянні з іншими і наша область «не обділена». І для прикладу М.Рудченко навів наступні об’єкти і цифри. На Романівську райлікарню, яка вже давно будується, в Держбюджеті заплановано 8 млн. грн., на будівництво Радомишльської поліклініки – 4 млн. грн., отримає також на будівництво 4 млн. грн. і Човповицька дільнична лікарня Малинського району; на завершення будівництва Черняхівської загальноосвітньої школи виділено 6,8 млн. грн., Олевської загальноосвітньої школи – 3 млн. грн., на завершення «довгобуду» - школи в селі Солодирі Володарськ-Волинського району – 6,2 млн. грн., на добудову Любарської школи № 1 – 6,7 млн. грн., на будівництво їдальні у Коростишівському педліцеї – 2 млн. грн., на спорудження ДЮСШ у Малині – 3 млн. грн. Для будівництва, ремонту та добудов об’єктів у Житомирі в бюджеті держави передбачено 30 млн. грн., в т.ч. 5 млн. грн. для обласної філармонії і 5 млн. грн. для центрального стадіону. Субвенції від держави отримають всі райони і міста області.

Ці немалі кошти заплановані за прямої участі народних депутатів Володимира Литвина і Миколи Рудченка, яких жителі Житомирщини по праву вважають своїми обранцями.

Цікавило представників ЗМІ і питання парламентських виборів-2012. Лідер житомирських народників каже, що завжди був прихильником мажоритарної системи виборів, адже, на його думку, вона більш життєздатна, аніж пропорційна. Як певний компроміс розглядає змішану – пропорційно-мажоритарну систему: «Ви погляньте, у минулому році в місцеві ради вибори проходили за змішаною системою – 50 на 50. Оновився депутатський корпус. По «мажоритарці» прийшли кадри, які знають потреби своїх територій, проблеми людей, вони ефективно працюють в округах, де обиралися. Я впевнений, що це показово і для Верховної Ради. В мене є глибоке переконання в тому, що сьогодні хто б що не возив, хто б яку кашу та олію не роздавав, хто як би не агітував, а наші громадяни уже змінилися і свідомо оберуть тих людей, які постійно працюють в округах, яких вони вже добре знають за їх роботою на противагу заїжджим «временщикам».

Також під час прес-конференції Микола Рудченко заявив про свій намір балотуватися в народні депутати по мажоритарному округу на Житомирщині.

«Якщо буде закон про змішану систему виборів (50% - по партійних списках, 50% - по мажоритарних округах), можливо мене, як і раніше, включать у партійний список, але я заявляю, що буду балотуватися до Верховної Ради саме по округу. По якому - ще не вирішив. Є пропозиції і від жителів Малинщини, і від житомирян. Ще раз підкреслюю: це однозначно буде «мажоритарка» на рідній Житомирщині. Вважаю таке рішення своїм обов`язком перед виборцями», - заявив Микола Рудченко.

О.Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі