Понеділок, 29 листопада 2021, 14:27 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

3-10-2011, 16:09               
В п`ятницю, 30 вересня, на Житомирщині з робочою поїздкою перебував Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. У поїздці його супроводжували голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, голова облради Йосип Запаловський, народний депутат України Микола Рудченко.

Спікер парламенту розпочав робочу поїздку з відвідин Баранівської гімназії. Тут відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Голова Верховної ради України привітав освітян зі святом, подарував гімназії комп'ютерний клас на 25 робочих місць та вручив подарунки кращим вчителям і гімназистам.
Окреслюючи перспективи розвитку галузі освіти, Володимир Литвин наголосив, що фінансування освіти в Україні наступного року буде значно збільшено. У Зведеному державному бюджеті на це передбачено 93 млрд. грн.

В Баранівській райдержадміністрації В.Литвин взяв участь у представленні активу району новопризначеного голови районної державної адміністрації Володимира Федорчука. Тут він пообіцяв доручити відповідним службам провести інвентаризацію активів основного бюджетоутворюючого підприємства району – Баранівського фарфорового заводу. Адже це підприємство за останні роки постійно переходить від одного власника до іншого, що перекидає його із стану стагнації у стан санації, і навпаки.

У рамках робочої поїздки Голова ВР також взяв участь в урочистому відкритті оновленого навчального корпусу Новоград-Волинського медичного коледжу та святкуванні 75-річчя з дня заснування медичної школи у м. Новограді-Волинському. За сприяння Володимира Литвина було виділено кошти на ремонт приміщення коледжу та зміцнення його матеріальної бази.

Зустрівся тут Володимир Михайлович і з бібліотекарями Новограда-Волинського, яких привітав з нагоди Всесвітнього дня бібліотек.
Цього ж дня він відвідав с. Тупальці Новоград-Волинського району, де урочисто відкрив збудоване за останніми сучасними технологіями картоплесховище у фермерському господарстві «Аделаїда».

Не дивлячись на досить напружений графік, не забув Голова Верховної Ради і про журналістів, під час короткого спілкування з якими відповів на їх запитання.

Так, він повідомив, що на наступний рік планується істотне підвищення заробітної плати для вчителів і працівників бібліотек. «Окрім того ми плануємо звернути більше уваги на сільського бібліотекаря і відійти від вкоріненої практики, коли він працює на 0,25 чи на 0,5 ставки»,- зауважив В. Литвин.
Володимир Литвин поклав відповідальність за нещодавні виступи «афганців» і «чорнобильців» на усіх без винятку політиків, які під вибори чи з інших міркувань протягом 20-ти років голосували за прийняття соціальних пільг, які неможливо підкріпити фінансово, але ж і відмінити – антизаконно. Тому й надається право коригувати ці виплати законом «Про Держбюджет» або передавати ці повноваження уряду.

Виходить приблизно так. Перебуваєш в опозиції - вимагаєш соціальних пільг, а прийшов до влади – берешся за голову: як їх виплатити.
На запитання стосовно перемовин про входження Народної партії до Партії регіонів і чи не розчиниться Литвин, як політик у великій партії, Володимир Михайлович відповів: «Я вже не «розчинюсь». Я думаю, що я самодостатня людина і в мене є своя точка зору. Я намагаюсь її аргументувати без істерики і без надривів. Якщо мої аргументи почуті, я працюю, якщо ні – я публічно кажу про своє бачення і вважаю це правильним. У нас з Партією регіонів про поєднання зусиль діалог ведеться ще з 2007 року. Якщо політичні сили, які входять у владну партію, підкріплюють, онароднюють її, збільшують її потенціал і привносять своє бачення розвитку суспільства, то від цього хто виграє? Від цього, я думаю, виграє суспільство».

Відносно впливу судового процесу над Тимошенко на переформатування в політичному середовищі, В. Литвин висловив думку, що такий процес у політичному житті відбуватиметься безвідносно до судових процесів, які тривають зараз в Україні: «Політичне життя в Україні активізується після того, як стане очевидним, "які позиції і норми закладаються в закон про вибори народних депутатів України, починаючи від формування виборчих комісій, а також виборчої системи. Це залежатиме і від того, яким буде визначено «санітарний кордон», тобто прохідний бар'єр на майбутніх парламентських виборах». Водночас він зауважив, що про результати виборів говорити сьогодні рано, адже «на політичні процеси серйозно впливатиме економічна ситуація як у світі, так і в самій Україні".

"Рік ще попереду. Це буде рік динамічних змін. І я думаю, що сезонні рейтинги політики можуть втратити. Ви ж розумієте, що ще рік тримати критичну ноту і тільки розповідати про те, що все погано і всі "свині", я маю на увазі в політичному середовищі, це людям швидко набридне. Я не виключаю, що на фінішній прямій може вискочити людина, яка почне говорити свіжо, яка не заплямована участю в різний час у владі і може здобути підтримку. Хтось свіжий, але я думаю, не з тих, які сьогодні абсолютно домінують в політичному середовищі", - додав він.

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото

Литвин на Житомирщині пообіцяв, що "не розчиниться". Фото


О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі