П'ятниця, 28 січня 2022, 08:31 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Наталія Королевська анонсувала на 1 грудня акцію "Переоблік влади"

23-11-2011, 13:35               
18 листопада у Києві народний депутат України (фракція «БЮТ-Батьківщина), глава комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва, голова Народної колегії громадянської акції «Вперед» Наталія Королевська в рамках засідання медіа-клубу «На власний погляд» зустрілася з представниками регіональних ЗМІ.

Перш за все вона повідомила, що 3 листопада представники громадських організацій підприємців провели багатотисячний мітинг протесту перед Верховною Радою з метою показати владі, що всі її обіцянки не виконані, а прийняті поправки до Податкового кодексу та проголосований Закон про спрощену систему оподаткування малого бізнесу – не що інше, як чергова імітація.

«Прийнята більшістю у парламенті спрощена система оподаткування малого підприємництва тільки спрощує рейдерство державних органів влади, спрощує захоплення бізнесу та тиск на нього, але ніяк не спрощує ведення малого бізнесу і створення нових робочих місць. Підприємці та інші громадські організації давали свої пропозиції владі, а 19 травня навіть принесли під стіни парламенту вже опрацьований документ щодо народних реформ, де було чітко прописано, що сьогодні потрібно зробити, які умови створити для збільшення кількості робочих місць, як прискорити розвиток економіки. Але всі ці ідеї не сприйняті, більше того – просто проігноровані. Тому ми з іншими громадськими лідерами вирішили більше не шукати, не випрошувати у влади конструктивного діалогу, бо це – безперспективно. Немає там бажання ні чути, ні бачити. Складається враження, що вони навіть не розуміють про що йде мова, а живуть ще у форматі 80-90-х років минулого століття і ті виклики, ті кризові явища, які відбуваються у світі сприймають неадекватно. З цих причин ми 3 листопада заявили вимоги про розпуск парламенту і про припинили усі можливі діалоги», - розповіла Наталія Королевська.

Також вона повідомила, що оргкомітет Всеукраїнської громадянської акції «Вперед!» разом з іншими громадськими організаціями планує 1 грудня провести наступний захід - загальнонаціональний страйк підприємців «Переоблік влади».

«Мета цього страйку – максимально об`єднати людей задля створення потужного громадського руху. Ми прагнемо об`єднати громадських лідерів з ціллю консолідації, самоорганізації і демонстрації єдиної позиції. 1 грудня ми проводимо не масову акцію. Суть її полягатиме в тому, що кожна людина, де б вона не знаходилась, чи то на робочому місці, чи поза ним, рівно о 12:00 певним чином висловила своє відношення до влади. Це може бути і сигнал автомобіля, і табличка «Переоблік влади» на робочому місці, і сигнал свистком, і плескання в долоні або ж будь-який інший прояв громадянської позиції до того, що відбувається в країні, адже зрозуміло: не усі люди готові йти на акції протесту, далеко не всі можуть кинути виклик владі. Сьогодні влада робить все, щоб посіяти в людях страх, придушити будь-яку громадянську активність, не допустити жодних масових протестів. І в неї це виходить. Громадські лідери сваряться між собою, немає єдності. Тому ми закликаємо продемонструвати свою думку саме у такий спосіб без всіляких лідерів, абсолютно самостійно.

Дата 1 грудня – знакова для України. Адже 20 років тому відбувся Референдум про державну незалежність нашої держави. Тоді більшість народу проголосувало за незалежну Україну. Це зовсім не означає, що люди голосували за залежну Україну від олігархів, від кланів, від розподільчої економіки. І тому ми повинні цього разу, рівно через 20 років подати чіткий і ясний сигнал, що ми хочемо бачити нову сучасну Україну, Україну ХХІ століття. Такі об`єднуючі акції будуть мати значно більше сили та народжуватимуть інстинкт самозбереження у діючої влади, так як зараз вона почуває себе безкарно, вседозволено, що проявляється у справах Тимошенко, Луценка, переслідуваннях громадських активістів, заборонах протестних акцій. Думаю, що акція 1 грудня матиме досить серйозний ефект самомобілізації суспільства», - повідомила Наталія Юріївна.

Зрозуміло, що як один з лідерів опозиційної БЮТ-Батьківщини, Наталія Королевська не могла оминути теми декриміналізації економічних статей Кримінального кодексу: «Ми вважаємо питання декриміналізації дуже важливим для нашої політсили. Ми розраховували на те, що позиція Європи і усього світу буде мати значний вплив на прийняття поправок до кримінального законодавства Верховною Радою. За останні два тижні я багато спілкувалася з європейськими політиками, і всі вони запевняли, що обіцянки владних українських політиків, що парламент проголосує за декриміналізацію будуть виконані. Однак я розуміла, що вірити обіцянкам діючої влади - це обманювати себе, хоча якась надія була. Проте, не були підтримані ті поправки, які скасовували 365-ту статтю. Разом з тим, було легалізовано шахрайство і ті злочини, які сьогодні якраз робить чинна влада.

Для нашої політичної сили головне завдання - щоб Юлія Тимошенко могла брати участь у виборчій кампанії 2012 року. Хоча й прийнятий Верховною Радою виборчий закон недосконалий і не зовсім демократичний, опозиція змушена була вибирати з двох зол менше. Але ці вибори не можуть бути повноцінними без участі в них Юлії Тимошенко. 13 грудня відбудеться засідання апеляційного суду у справі Тимошенко. Якщо його рішення нічого не змінить, будемо подавати до Європейського суду.

На 19 грудня заплановано підписання угоди про асоціацію з ЄС. Для нас це питання дуже важливе, і є відкритий лист Юлії Тимошенко на підтримку цього підписання. Ця можливість відкрилася для України вперше за 20 років, і нам важливо її не втратити. Якщо зараз Європа буде ставити свободу Тимошенко як умову підписання угоди про асоціацію, то для нас це буде ще більшою перешкодою для звільнення Юлі. Україна зацікавлена в тому, щоби отримати сильного партнера з демократичними принципами життя. Ми робимо все, щоб не було зірвано підписання угоди».

Голова «підприємницького» комітету ВР звернула увагу журналістів і на інший важливий виклик – закон про ринок землі, за яким з наступного року земля сільськогосподарського призначення стане товаром. Налія Королевська переконана, що тільки на загальноукраїнському референдумі можна вирішувати питання купівлі-продажу землі. В іншому випадку – це підміна понять та рейдерство по відношенню до основного багатства і ресурсу країни.

Наталія Королевська виступила перед журналістами напередодні Установчого з'їзду нової громадської організації «Всеукраїнський громадянський рух «Вперед!», який відбувся 22 листопада в Києві. Лідери більшості областей України прийняли рішення об'єднатися. Більше 250 громадських організацій консолідувалися навколо руху «Вперед!» і перебувають на чолі громадянського суспільства, яке зараз формується.

Громадські лідери відклали свої особисті амбіції та об'єдналися, щоб примусити владу до справжніх народних реформ або ж до відходу у відставку. Створюється потужний рух, учасники якого усвідомлюють, що без перезавантаження політиків, без змін у парламенті, не буде змін в країні.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі