Понеділок, 29 листопада 2021, 12:52 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

6-12-2011, 13:33               
Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що закон про вибори в парламент довго не затримається на підписі в президента Віктора Януковича.

«Я направив закон на підпис до президента України, і переконаний, що він буде дуже швидко підписаний. Це стовідсотково», - сказав Литвин журналістам 3 грудня в Новограді-Волинському.

Він заявив, що Народна партія однозначно братиме участь у виборах до Верховної ради і буде мати своїх представників в усіх виборчих комісіях. Мають «народники» і достатню кількість достойних претендентів на депутатські мандати, однак «є тут одна проблема».

«Більшість наших одопартійців вийшли з колишньої Аграрної партії і діють за принципом: ти повинен працювати зранку до ночі, а не ходити на мітинги, тебе помітять, піднімуть, зроблять своїм представником. Немає ліктів. Я звертаюсь, прошу, навіть вимагаю від регіональних партійних організацій, щоб вони подали свої пропозиції кого б можна було рекомендувати для участі у виборах по 225-ти мажоритарних округах. Сьогодні зголосилися під моїм тиском 60 людей. Партійці, які знають собі ціну, мають повагу громади, є депутатами місцевих рад відповідають, що не хочуть бути в цьому бруді. Вони розуміють, що означатимуть ці вибори, що це буде жорстока сутичка. І вони просто по-людськи не хочуть цього, хоча є регіони, де наші люди будуть запитані.

Наприклад, в Івано-Франківській області 11 «народників» перемогли на мажоритарних округах в облраду. Це практики, яким довіряють люди, хоча (не розумію чому) Народна партія там не користується великою популярністю. Є території, де треба бути «надірваним»: в одному регіоні кричати, що ти за Росію і російську мову, а в іншому,- що ти за Європу і українську мову. Вибори відбуватимуться на протистоянні, на педалюванні теми розколу України на релігійному, територіальному, мовному грунті тощо. Наші партійці не хочуть лукавити і цим сподобатись, а хочуть спокійно говорити про ті речі, які здатні об`єднати Україну. Проте я розраховую, що в нас буде результат», - поділився з представниками ЗМІ голова Народної партії.

Також Володимир Литвин повідомив про те, що у нинішньому законі про вибори вилучені усі застереження щодо зняття з перегонів кандидатів чи партій. Це, з одного боку – демократично, з іншого ж – приховує певні небезпеки стосовно впливу на волевиявлення громадян.

«Зняті будь-які застереження: ні кандидата, ні партію ніхто не може зняти. Але в цьому є й великий виклик. Ви прекрасно розумієте, що хто раніше ходив і роздавав по квартирах гроші і гречку, то все ж боялися, адже таки могли зняти з виборів. Сьогодні вже ніхто не остерігається. Я боюся, щоб ці вибори не перетворились у змагання: хто швидше добіжить і дасть. А потім буде «відбивати» те, що він начебто віддав. Зверніть увагу, після виборів життя не покращується. А що відбувається? Взаємозалік. Ті що програли вибори – в екзилі, а ті що виграли - «молотять» на тих, які сховалися. І нічого ж не рухається, «локомотив не йде вперед». Хочеться, щоб цього не було після 2012 року», - сказав В. Литвин.

На свою малу батьківщину Володимир Михайлович минулої суботи завітав неспроста, адже вже протягом дев`ятнадцяти років 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Голова Верховної Ради у Новограді-Волинському взяв участь у відкритті реконструйованого територіального центру соціального обслуговування. Звертаючись до присутніх, він підкреслив, що про проблеми людей з обмеженими можливостями треба згадувати і говорити не лише 3 грудня у День інвалідів. Спікер парламенту передав реабілітаційному центру автобус «Богдан», який обслуговуватиме інвалідів, «бо цим людям в силу їхнього нездоров´я не вистачає спілкування». Також В.Литвин вручив соціальним працівникам закладу і пацієнтам подарунки. Він пообіцяв допомогти центру з придбанням сучасного медичного і господарського обладнання.

Керівник парламенту також побував у нововідкритій амбулаторії лікарів загальної практики сімейної медицини у м. Новоград-Волинському та передав їй кардіограф і наркозно-дихальний апарат.

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото

Литвин боїться, "щоб вибори не перетворились у змагання...". Фото


О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі