Середа, 8 грудня 2021, 20:24 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Гриценко порадив житомирянам за жодних умов не продавати земельні паї

31-01-2012, 15:13               
31 січня у Житомирі відбулася прес-конференція лідера партії «Громадянська позиція», голови Комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки та оборони Анатолія Гриценка.

Анатолій Степанович окреслив економічну ситуацію в Україні та світі. Вона, за його словами, нині вкрай напружена. «Є загроза обвалу єврозони та американської економіки, - каже Гриценко. - Це відчують всі. Падають міжнародні ринки. Обсяг накопичених боргів вимірюється квадрильйонами. Є всі підстави говорити про світовий дефолт, хоча це бояться визнати. Помиляється той, хто думає, що це далеко від України. Адже економіка нашої держави і її валовий внутрішній продукт більш, ніж на 50% залежать від міжнародних ринків».

Також нардеп розповів про безпрограшні, за його словами, напрямки вкладання коштів – як державних, так і особистих, сімейних.

Пріоритетеми тут є людина та її потенціал – освіта, здоров’я, фізичне виховання.
На фоні світової кризи необхідно робити акцент на розвитку внутрішнього ринку, вважає А. Гриценко. Це можна робити лише тоді, коли в людей є гроші. Тому відповідальна політика щодо підвищення зарплат і пенсій має також бути на першому місці.

Другий пріоритет – це наука. Зосередитися треба на розвитку кількох проривних технологій, які дадуть поштовх розвитку нашої економіки і згодом стануть візитівкою України в світі, переконаний Гриценко.

Третім пріоритететом бюджетного фінансування та державної політики і підтримки галузей має бути енергозбереження. «Ми, врешті-решт, повинні зіскочити з тієї наркотичної голки залежності від «дешевого» російського газу», - каже лідер «Громадської позиції».

Також Анатолій Гриценко торкнувся законопроекту щодо ринку земель. На думку політика, запровадження цього закону - «це абсолютно чітке бажання кількох сімей забрати у свої руки усі землі сільгосппризначення, а це понад 40,5 млн га. Вартість цієї афери тисячоліття – сотні мільярдів доларів. Зараз у свідомість селян насаджується думка про те, що гектар коштує десь 300 доларів. Наспрвді земля такої якості, як тут, на Житомирщині, коштує мінімум 20 тис. євро за гектар».

Народний депутат впевнений, що зараз необхідно робити усе для того, щоб не допустити цю «аферу тисячоліття». Адже земля – «це стратегічний ресурс країни на багато-багато років наперед». Власникам земельних паїв Гриценко радить: «Кожному, хто має земельний пай, за жодних умов не продавати його. Зачекайте, витримайте, бо ви продасте майбутнє своєї сім’ї.

Земельне питання стосується не лише тих, хто на ній працює, але й усіх 46 млн українців: стрибок цін на продовольчі товари відчує кожна сім’я».

Однак, каже Гриценко, країна має шанс «зупинити оті руйнівні процеси, які ми спостерігаємо протягом двох років». Цим шансом є вибори-2012. На думку політика, отримати більшість у парламенті опозиція зможе, об’єднавши свої зусилля. «Я переконаний, що об’єднання опозиції відбудеться, - каже лідер партії «Громадянська позиція», - об’єднавшись, опозиція повинна спільно вирішити в цьому році, як мінімум, чотири завдання: перше - щоб по кожному мажоритарному округу у виборчому бюлетені в день голосування було одне прізвище – тоді кандидат від опозиції переможе; друге - проконтролювати весь виборчий процес протягом трьох місяців й не дати владі вийти за межі закону; третє – спільно ретельно простежити за підрахунком голосів; четверте – потрапивши у парламент, утворити стійку більшість.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі