П'ятниця, 30 жовтня 2020, 17:54 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Павло Жебрівський збирається опонувати нинішньому "катку"

13-02-2012, 15:57               
На Житомирщині триває об’єднання двох політичних сил в єдину партію – Українська платформа «Собор».

Об’єднавчий з’їзд партій «Українська платформа» та УРП «Собор» пройшов 3 грудня минулого року в Києві.

Перші підсумки злиття політсил на регіональному рівні підбили в Житомирі 12 лютого під час першої після об’єднання конференції обласної організації політичної партії Українська платформа «Собор».

Житомирська область стала сьомою, де відбулася подібна конференція, найближчого тижня заплановані ще шість в інших областях нашої держави. Про це повідомив представникам місцевих ЗМІ голова партії Українська платформа «Собор», депутат Верховної Ради України Павло Жебрівський, який брав участь у роботі конференції на Житомирщині.

«Об’єднання – дуже важливо, адже в деяких областях більш сильні позиції займає «Українська платформа», в інших – «Собор». Завдяки об’єднанню наша партія, як мінімум, вдвічі стала сильнішою», - зазначив П. Жебрівський. – На з’їзді ми прийняли рішення закликати інші національно-демократичні партії до об’єднавчого процесу. Ми не зупиняємось на цьому. На сьогодні проводимо перемовини про об’єднання ще з трьома політичними партіями – Нашою Україною, Українською Народною Партією та Конгресом Українських Націоналістів».

Як повідомив лідер Української платформи «Собор», партія підготувала декларацію принципів і засад об’єднання: «Ми чітко наполягаємо на тому, що об’єднавчий процес має відбутися тільки до виборів народних депутатів. Багато політиків говорять, що демократичні сили повинні об’єднатися, дають обіцянки, а після виборів забувають про них. Тому у нашій декларації ключове прагнення – найближчим часом має постати єдина національно-демократична політична сила».

Павло Жебрівський переконаний, що робота очолюваної ним партії, обов’язково повинна формуватися на чітких ідеологічних засадах:

«Основна мета і завдання об’єднаних політсил – створити ідеологічну партію. Сьогодні приходять одні, їх змінюють інші. А проблеми лишаються… «Білі приходять – грабують, червоні приходять - грабують. Куди ж бідному християнину податися?», - гіркувато посміхається Павло Іванович. - Тому для нас дуже важливо створити правоцентристську політичну силу, яка сповідує національно-демократичну ідеологію, філософію розвитку держави, лібералізм з елементами консерватизму в економіці».

Однак займатися лише романтизмом партія не збирається, адже це безпереспективно.

«Ми маємо готувати членів дільничних комісій, спостеріачів, агітаторів, - каже Жебрівський, - а ще треба зуміти захистити результати виборів».

Тут нардеп сподівається на європейські та світові спільноти, які надішлють якомога більше спостерігачів.

Новостворена політсила не збирається займатися підкупом виборців, хоча, за результатами різних соціологічних досліджень, 20-30% виборців готові продавати свій голос. «Ми не будемо працювати на цю когорту людей, - каже Павло Жебрівський, - ми будемо працювати на тих 70-80%, які відповідальні за своє життя та за життя своїх дітей і онуків».

За словами Жебрівського, партія має намір брати участь у виборах Ради в 2012 році як за партійними списками, так і в мажоритарних округах: «Ми працюємо і будемо працювати на підтримку опозиційних сих у намаганні перемогти як по мажоритарних округах, так і за пропорційною системою вибори 2012 року, для того, щоб опонувати нинішньому «катку», який готовий знищити все українське в Україні».

Одним зі своїх завдань Жебрівський вбачає у піднятті національного духу: «Я переконаний, що завдяки підняттю духу, завдяки тому, що ми об’єднаємося в єдину потужну національно-демократичну громаду, буде перемога в Україні, буде перемога на Житомирщині».

Своїм святим обов’язком Павло Іванович вважає балотуватися на виборах-2012 по тому ж округу, якому він балотувався у 2002 році (Ружин-Бердичів) – там його знають люди. Але проблема в тому, що ще й досі не визначені межі мажоритарних округів. З цього починаються і проблеми з прозорістю виборчого процесу, переконаний Жебрівський. «Уже те, що досі ніяк не можуть поділити округи, говорить, що використовується адмінресурс. Я впевнений, що провладні кандидати, знають свої округи, а всі інші - ні. Це свідчить про те, що влада буде використовувати це на свою користь».

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі