Понеділок, 29 листопада 2021, 13:12 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Володимир Литвин здійснив робочу поїздку на Житомирщину

20-02-2012, 10:03               
16 лютого Голова Верховної Ради України Володимир Литвин здійснив робочу поїздку на Житомирщину. Розпочав її спікер парламенту з відвідання Барвинівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів села Барвинівка Новоград-Волинського району.

9 лютого тут сталася аварія - обвалилася частина даху школи внаслідок випадіння надмірної кількості снігу. Володимир Михайлович запевнив школярів та педколектив, що вже наступного дня буде мати розмову з Прем`єр-міністром М. Азаровим щодо необхідності виділення відповідних коштів для капітального ремонту будівлі школи.

Цього ж дня Володимир Литвин вручив у Новограді-Волинському іменні стипендії учням і студентам 4-х районів Житомирщини за ґрунтовні знання, особливі здобутки у науково-дослідницькій роботі та високі творчі і спортивні здобутки, соціальні гранти багатодітним сім´ям та грант Новоград-Волинській футбольній команді «Авангард» від імені власного благодійного фонду «Майбутнє Полісся».

Також Голова Верховної Ради провів прес-конференцію, в ході якої дав відповіді на запитання представників загальноукраїнських та обласних ЗМІ.

Чи можуть бути перенесені парламентські вибори на 2015 рік?

Не можна перенести вибори, тому що це говорять невігласи, які не відають про що говорять. Коли Верховна Рада України прийняла зміни до Конституції, і в перехідних положеннях зафіксувала, що термін функціонування Верховної Ради - 5 років, і наступні вибори Верховної Ради відбудуться 28 жовтня 2012 року. Крапка. Всі інші розмови - це "міркування" людей, які абсолютно нічого не читали в своєму житті.

У разі доведення факту начебто "купівлі-продажу" депутатів у парламенті, хто має нести відповідальність?

Якщо буде доведено цей факт, бо тут ключове слово допоки - "начебто", то повинен відповідати один і другий: і Рибаков, і Забзалюк. Якою мірою, в якому обсязі, це не моя справа, але я вважаю, що цьому всьому треба покласти край. Має бути винесений урок: далі вже займатися моралізаторством, я вважаю, неприйнятно.

Прокоментуйте ситуацію навколо підготовки подання до Конституційного Суду України стосовно заборони подвійного балотування до Верховної Ради (одночасно по списках партій і на мажоритарних округах).

У разі направлення до КС такого подання ускладниться загалом ситуація у парламенті, з´явиться маса ініціатив, у тому числі щодо внесення змін до закону про вибори народних депутатів. Подібні ініціативи не відповідають тому крихкому компромісу щодо виборчого закону, якого було досягнуто у Верховній Раді.

Якщо починати демонструвати принциповий і об´єктивний підхід, то треба почитати рекомендації ПАРЄ і почати з цього. Я буду це гаряче вітати, а всі ці рухи «під момент» обертаються проти їх ініціаторів.

Чи визначились у парламенті щодо кандидатів Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в зв`язку із закінченням повноважень Ніни Карпачової

Зараз у парламенті немає жодної офіційно внесеної кандидатури на посаду омбудсмена. Є листи і звернення щодо кандидатури керівника відомої правозахисної організації Євгена Захарова, але це побажання і пропозиції. Є багато таких же листів на підтримку Ніни Карпачової. Парламентські фракції взяли підписні листи для збирання відповідних підписів, але мені невідомо, на кому вони зупинили свій вибір.

Як Ви оцінюєте призначення «гуманітарним» віце-прем`єром - міністром охорони здоров`я Раїси Богатирьової?

Раїса Богатирьова, як колишній Секретар РНБО, добре знає реальну ситуацію щодо багатьох питань, а її колосальний досвід і знання дозволяють сподіватися на добрий результат. А сьогодні серед головних питань національної безпеки має бути ідея збереження здоров´я нації.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі