Понеділок, 29 листопада 2021, 13:02 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Геннадій Москаль у Житомирі вже говорив від "Фронту Змін"

6-03-2012, 10:56               
28 лютого з візитом у Житомирі перебував народний депутат України, заступник голови парламентського комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Геннадій Москаль.

Перш за все слід нагадати читачам, що Геннадій Геннадійович кадровий міліціонер, який в органах внутрішніх справ працював з 1975 року та дослужився до звання генерал-лейтенанта міліції. Його кар`єрний зліт припав на часи президентства Леоніда Кучми та міністерського урядування Юрія Кравченка. В цей період Г. Москаля призначали начальником управління МВС України у Закарпатській області, заступником Міністра внутрішніх справ України - начальником Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, заступником Міністра внутрішніх справ України - начальником управління МВС України у Дніпропетровській області. Відомим в Україні він став після ліквідації цілого переліку злочинних угруповань на Кримському півострові.

У 2001 р. Кучма призначає його головою Закарпатської облдержадміністрації, а у 2002-му - головою Державного комітету України у справах національностей та міграції.

Не загубився серед інших він і за президента Віктора Ющенка. Знову – заступник Міністра внутрішніх справ України, а потім - голова Луганської облдержадміністрації, Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим, заступник голови Служби безпеки України.

Позаймавши чільні місця у владі, вирішив, що не гріх спробувати себе і в політиці. У 2007 році був обраний за списком «Народної самооборони» Ю. Луценка до Верховної Ради (фракція НУ-НС).

З часу обрання у 2010 році президентом Віктора Януковича та створенням нової більшості у Верховній Раді перейшов в новий для себе стан опозиціонера і, слід сказати, досить активного, як і колись у владі.

Але неочікуваним для багатьох став його перехід наприкінці 2011-го у «Фронт Змін» Арсенія Яценюка. Ще б пак. Згадати хоча б різку критику Москалем Арсенія Петровича «в бытность» останнього Головою Верховної Ради, коли тодішній спікер розповів на всю країну історію з показом йому «кобрівцем» Олексієм Кожею середнього пальця на одній з київських доріг. Тоді Геннадій Москаль наголошував, що Яценюку можна було вирішити інциндент в звичайній розмові з міністром Луценком, а не «робити з цього театральну виставу». І вважав оприлюднення інцинденту тодішнім спікером парламенту «ударом по самому міністру».

Чому Г. Москаль опинився в оточенні Яценюка – чи тому що вони земляки (обидва з Буковини), чи тому що Яценюку в команді необхідні впізнавані обличчя (які зараз посилено мобілізуються переважно з слабкої та хворої «Нашої України»), чи тому що таємно виношував ідеологію «Фронту Змін» ще у довгі роки роботи в команді Кучми-Кравченка, чи тому є інші причини – достеменно невідомо. Сам же він ще в кінці грудня минулого року пояснив свій перехід до Яценюка так: «Я працюю в центральному штабі «Фронту Змін». Розумієте, один в полі не воїн. Зараз відбувається укрупнення політичних сил. До них приєднуються всі, хто «безхозний» чи представляє маленькі політичні сили, наприклад «Народна самооборона». Хоча я ніколи не був членом партії «Народна самооборона». І був проти перетворення громадського руху в політичну партію. Вони не мали ні людського ресурсу для партії, ні фінансового. А сьогодні «Народна самооборона» іде до БЮТу. Я не те, що їх не поважаю, але я вибрав інший шлях. Гадаю, всі карликові партії мають зникнути і має відбутися укрупнення. І тільки тоді можна розраховувати на перемогу в 2012 році». Напевно новоспечений «фронтозміновець» трішки забув, що «карликова партія» зробила його народним депутатом.

Так чи інакше, але теперішній Геннадій Москаль вже не «безхозний». Він - полум`яний опозиціонер. Тож і риторика його, звичайно ж, критично-опозиційна геть в усьому. Що він і підтвердив під час перебування в Житомирі. Однак, оскільки у Житомир він приїхав на наступний день після оголошення вироку Юрію Луценку, оцінку події депутатом ВР послухати все ж цікаво. Тим паче, що нині Москаль висловлює не тільки свою думку, а й позицію цілої політичної партії.

«Від європейської спільноти пролунали різкі заяви щодо вироку Юрію Луценку. Європа, демократичні країни світу розцінюють Юлію Тимошенко та Юрія Луценка як політичних в’язнів, тому що всі перевірки не знайшли жодної копійки вкраденої», - сказав Геннадій Москаль.

За словами народного депутата, міжнародні експерти заявляють, що ще не було випадку, щоб «організована злочинна група» складалася з водія і міністра».

«Вироки політв’язням - це помста Партії регіонів за ту обґрунтовану критику, яка була на їх адресу. Це політичне переслідування, яке має за мету задоволення політичних амбіцій певної групи людей і повністю створює імідж для України, як країни не демократичної, де влада переслідує політичних опонентів», - заявив народний депутат.

На його думку, «президент завів себе в тупик: його нікуди не запрошують і ніхто з візитами не приїжджає до нас». Всі наші сподівання і сподівання Євросоюзу на вступ України до європейської спільноти закінчились провалом. Крім того, погіршились відносини з Росією.

«Сьогодні йде міжнародна ізоляція з боку Росії і Європи. Без вирішення питання з Тимошенко та Луценком ми не зрушимось нікуди. Тому, наші плани такі: спільні дії між опозиційними партіями, спільний кандидат на мажоритарних округах. Цю владу можна і треба поміняти демократичним шляхом на чергових парламентських виборах», - підкреслив Геннадій Москаль.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі