Вівторок, 25 січня 2022, 07:49 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Михайло Заславський: "Аеропорт "Озерне-Житомир" є. Він починає розвиватися"

6-10-2010, 11:52               
4 жовтня в приміщенні Житомирської облдержтелерадіокомпанії засновник Житомирського міського благодійного фонду Михайло Заславський провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ "Про хід реалізації проекту вантажного аеропорту "Озерне-Житомир".

"Сьогодні можна багато говорити стосовно реальності проекту аеропорту "Озерне-Житомир", навколо якого точиться останнім часом дійсно багато розмов. Але факт залишається фактом. Аеропорт є, він починає розвиватися. Ми робимо усе необхідне для його робочого запуску. А кінцевий результат ми побачимо тоді, коли на аеродром сядуть перші вантажні літаки. Як кажуть, "цыплят по осени считают", - сказав Михайло Заславський у своєму вступному слові.

Він повідомив, що не вважає проект піар-акцією, оскільки справу розпочали задовго до офіційного її оприлюднення, та й оголосили про це з тієї причини, що по термінам зараз авіакомпанії "Озерне-Житомир" необхідні додатково кадри для здійснення проекту.

Відносно реальності експлуатації злітно-посадкових потужностей Озерного, М.Заславський зазначив: "Ідея використання цього військового аеродрому не є новою. Цей проект вже працював у 1996-2000 роках, як вантажний цивільний аеропорт. І вже тоді приносив прибуток, надходження до бюджету, певні економічні вигоди для Житомирщини". У 2000 році його знову забрали військовики, нині ж авіакомпанія "Озерне-Житомир" підписала з ними договір про оренду аеродрому до 2035 року. На даний момент закінчується процес сертифікації злітно-посадкової смуги для прийняття багатотоннажних літаків. Тому виникло і наступне питання щодо відкриття митного і прикордонного пунктів пропуску, за чим керівництво авіакомпанії і звернулося по допомогу в Житомирську ОДА місяць тому. За словами Михайла Заславського, відповіді поки що не отримано, натомість авіакомпанія наштовхнулась на непорозуміння зі сторони заступника голови Житомирської облдержадміністрації Володимира Дебоя, який вважає проект аеропорту нереальним.

"Однак не дивлячись ні на що, ми рухаємось вперед. Єдина проблема, що з'явилась, це дійсно проблема кадрова. Тому ми й оголосили набір людей на роботу в аеропорт. Вже надійшло більше 2 тисяч заяв, але нас сьогодні в першу чергу цікавить спеціалізація людей різноробочих, які здатні здійснювати розчистку і прибирання території. Як показала практика, на жаль, більшість тих, хто подав заяви, хочуть бути офісними працівниками, сидіти в офісі і керувати. На сьогодні нами прийнято на роботу біля 30 співробітників, і я вам можу одразу відповісти, що ті нісенітниці, які розповідають з приводу того, що хтось комусь дає гроші, чи навпаки, що нам хтось дає гроші, дуже легко перевірити: нічого подібного не відбувається, ніколи не відбувалось і не буде відбуватися", - розповів М.Заславський.

У продовження теми наповнення проекту реальним змістом пан Заславський повідомив: "Я не можу показати журналістам з причини повної конфіденційності робочі документи, але можу констатувати, що з західними інвесторами авіакомпанією "Озерне-Житомир" підписані інвестиційні контракти на суму 75 млн. євро. Це тільки початок і, безумовно, це ще не та сума, яка потрібна для закінчення будівництва аеропорту і для завершення цього проекту. Потрібна сума значно більша, ми це чудово розуміємо і над цим працюємо. Але хочу, щоб ви знали: вже в кінці жовтня аеропорт зможе приймати перші літаки", - підкреслив він.

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі