Понеділок, 29 листопада 2021, 14:21 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

30-03-2012, 12:38               
28 березня лідери опозиційних фракцій Житомирської міської ради Володимир Михалець («Фронт Змін»), Олександр Радько («Батьківщина»), Сергій Онищук (ВО «Свобода»), Олександр Величко (депутат партії «Громадянська позиція») провели прес-конференцію, на якій обговорили подальшу долю земельної ділянки по Корольова,39.

Депутати розповіли, що на сесії міськради збираються зробити заяву щодо захисту ботанічного саду від продажу. (Про передачу заяви міському голові Володимиру Дебою повідомлялося у матеріалі «Дебой запевняє, що без згоди житомирян ботсад ніхто продавати не буде»).

Лідери опозиційних фракцій переконані, що майбутнє скандальних п’яти з лишком гектарів повинна визначати громада міста. Депутати стверджують, що вже сьогодні готові приймати пропозиції від городян, кожна точка зору, обіцяють, буде взята до уваги. Житомиряни можуть звертатися в офіси парторганізацій.

О. Радько каже, що непогано було б на місці яблуневого саду посадити алею сакур. «Є у нас Агроуніверситет, і там є спеціалісти. Чого там не можна посадити алею сакур або ж зробити якийсь інший оазис? Агрономи з університету кивають головою: старі яблуні, старі яблуні… Хто в село не їздив і не бачив, що старі яблуні викорчовують і садять нові, а не бетонують чи асфальтують. Що краще: щоб смолою пахло чи зеленою травою і квітами?»

На зауваження журналістів, що місцева «Батьківщина» голосувала за передачу земель фруктового саду у власність міста, її лідер відповідає: «Так, ми голосували за прийняття земельної ділянки у міську власність. Однак це не означає, що ми голосували за те, щоб землю віддати «Епіцентру». Я проти «Епіцентру» нічого не маю, - додає Радько. - Землі Аеропорту мають забрати у міську власність. Це майже 50 гектарів. Будь ласка, будуйте «Епіцентр». Будуть вам робочі місця. Інвестиції пан Рижук хоче завозить, - на здоров’я, друже любий… А яблуневий сад – то зелені легені міста».

Депутат О. Величко каже, що інвестиції – це непогано, але «якщо від залучення коштів у Житомир страждають люди, то на біса таке інвестування».

Голова Житомирської міської громадської організації «Я люблю Житомир!», редактор місцевої газети «Субота» Володимир Тітов запитав у депутатів, чому ті не звернулися до правоохоронних органів, коли губернатор Сергій Рижук їх ображав, обіцяючи «розвішати на стовпах».

«Так, Рижук ображав нас, - каже «свободівець» Сергій Онищук. – Це було широко опрелюднено у ЗМІ. Я вважаю, що це рівноцінно письмовій заяві. Однак жодної реакції з боку міліції та прокуратури не було. Наша влада принципово не підтримує ні закон, ні природні права людини. Ми б не зверталися до вас, журналістів та представників громадських організацій, якби в нас була можливість взяти за вушко губернатора і викинути його з посади. Це ж стосується і пана прокурора. Та вони чхати хотіли на депутатський корпус та й усе».

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"

Житомирська опозиція хоче "взяти за вушко губернатора і викинути його з посади"


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі