Понеділок, 29 листопада 2021, 13:16 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині політики вже роздають людям насіння та по 50 гривень

5-04-2012, 17:17               
4 квітня громадський рух «ЧЕСНО» в рамках люстрації майбутніх парламентарів провів круглий стіл на тему «Вибори-2012: старту не було, а змагання розпочалися?»

«На Житомирщині вже давно розпочалася передвибоча кампанія, - каже координатор «ЧЕСНО» в Житомирській області Володимир Піньковський, - хоча офіційно вона стартує за три місяці до виборів».

В. Піньковський поділився з учасниками круглого столу результатами моніторингу діяльності потенційних кандидатів у депутати до Верховнлї Ради у Житомирській області.

У місті Новограді-Волинському працює Володимир Литвин. Матеріали про нього публікують у місцевих газетах «Звягель», «Новоград-Волинські новини». Агітаційна продукція про очільника парламенту у регіоні не розповсюджується. Зі слів новоградволинців, Литвин нещодавно виділив по сто тисяч гривень на кожну сільську раду, дарував велосипеди працівникам ФАПів. «І не секрет, що Володимир Михайлович дуже-дуже часто відвідує свою малу батьківщину, чим збуджує суспільство, перш за все, жителів того потенційного округу, по якому він буде балатуватися» - каже головний «чеснівець» Житомирщини.

На Житомирщині політики вже роздають людям насіння та по 50 гривень
У Бердичеві та прилеглих до нього районах себе активно позиціонує Олена Бондаренко – нинішній депутат Верховної Ради віб «БЮТ-Батьківщина». Вона зустрічається з виборцями, проводить прес-конференції, відвідує різні заклади та установи, публікується в пресі, «звучить» на радіо і телебаченні.

У Малині і близьких до нього районах працюють Віталій Журавський (радник Президента), Микола Рудченко (Народна Партія), Микола Оніщук («Наша Україна»), Володимир Пехов (депутат Житомирської обласної ради від Партії Регіонів).

У районі Чуднова активну діяльність проводить депутат Житомирської обласної ради Віктор Развадовський (Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»). Нещодавно він виділив допомогу Стецьковецькому сільському аматорському колективу «Червона калина» на придбання сценічних костюмів. Робив Віктор Йосипович і новорічні подарунки для дітей, поздоровляв жінок з 8 Березня тощо.

«У Житомирі, як не дивно, сьогодні повне затишшя, але, може, це перед бурею», - зазначає В. Піньковський.

На Житомирщині політики вже роздають людям насіння та по 50 гривень
Медіа-експерт виборчих кампаній , редактор житомирської газети «Таймер-інфо» Віктор Радчук звернув увагу присутніх на визначальній ролі громадських організацій у передвиборній кампанії: «Потенційні учасники виборчих змагань абсолютно хрестоматійно уявляють собі виборчий процес, - переконаний експерт, - будуть проплачені газетні матеріали, радіо- і телеефіри. Однак, я думаю, що громадськість має чималий запас креативного ресурсу. Саме він, громадський сектор, спроможний посилити явку населення на виборах. Це дасть більші перспективи на демократичний результат виборів-2012. Тож головне завдання «ЧЕСНО» та всіх інших подібних рухів – спонукати виборців іти голосувати».

На Житомирщині політики вже роздають людям насіння та по 50 гривень

Відчув передвиборну атмосферу і активіст Житомирської територіальної партійної організації «ВО «Свобода» Михайло Сліпченко: «На Малинщині активно проявляються і Пехов, і Рудченко, і Журавський, - ділиться спостереженнями «свободівець». - Усі вони представляють провладний табір. Ще навіть не визначені виборчі округи, не оголошено старту виборчої кампанії, а пан Пехов роздає насіння в селах. Це свідчить про те, що активно застосовується адміністративний ресурс. А пан Журавський відзначився в цьому плані просто геніально: він роздає людям по 50 гривень. Малинчани кажуть, що краще було б спрямувати ті кошти на лікування, наприклад, однієї хворої дитини, а не розпорошувати їх ось так». На думку Сліпченка, такі дії «регіоналів» демонструють відсутність моноліту та згуртованості у владних партіях. А от опозиція залишиться згуртованою, навіть ідучи на вибори, запевняє М. Сліпченко. «Ми зараз тісно співпрацюємо з рамках Комітету опору диктатурі, - каже він, - по кожному окрузі в Житомирській області буде висунутий єдиний кандидат від опозиційних партій - той кандидат, який буде потужним, якого виборці будуть підтримувати не через те, що він роздає насіння чи по 50 гривень, а через те, що це людина чесна, зможе перемогти провладних кандидатів і гідно представляти іхні інтереси у Верховній Раді. Тому хочу спростувати усі міфи про моноліт Партії регіонів і роз’єднання опозиційних сил. Опозиція об’єднано йде на вибори у всіх округах для того, щоб перемагати», - заявив націоналіст.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі