Вівторок, 7 грудня 2021, 14:39 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Микола Рудченко: "Для мене робота народним депутатом – це відповідальність перед людьми, перед країною і перед самим собою"

23-04-2012, 10:33               
18 квітня в Житомирі відбулась прес-конференція народного депутата України, голови Житомирської обласної організації Народної Партії Миколи Рудченка.

У ході спілкування з пресою нардеп розповів про партійну роботу, поточні завдання парторганізації, зазначивши, що на сьогодні вона нараховує 28 802 члени партії. Лише у першому кварталі поточного року організація поповнилась майже на 900 осіб.

Щодо роботи в парламенті та виконання депутатських повноважень в області, Рудченко розповів наступне: «За 4 роки роботи в парламенті до мене звернулось понад 6 тисяч осіб, яким надано консультації, фінансову допомогу, вирішено проблеми приватного чи суспільного характеру. Проведено близько 3 тисяч зустрічей з людьми в районах області. Хоч я обирався за партійним списком, але вважаю своїм обов'язком служити людям Житомирщини, адже у 2007 році за кількістю відданих голосів за нашу партію Житомирщина посіла перше місце в державі. А тому, і Володимир Михайлович Литвин, і я маємо обов'язок перед земляками і всіма силами намагаємось виправдати довіру людей».

За словами Рудченка, він не веде обліку зробленого і не ставить за мету, як це роблять інші, записувати в свій актив кожну вручену коробку цукерок чи сотню гривень. Життєве кредо Рудченка: «Хочеш, щоб тебе поважали — поважай інших, дотримуйся слова і допомагай людям».

Парламентарієм направлено 54 депутатських запити. З них 2 - Президенту України, 25 - Кабміну, 13 - керівникам міністерств і відомств України, 14 - Генеральному прокурору України; внесено 31 законопроект особисто, працюючи з депутатами фракції народників або у співавторстві з представниками інших фракцій. Рудченка називають одним з не- багатьох найдисциплінованіших депутатів, адже він пропустив лише кілька сесійних засідань за станом здоров'я.

У рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави Володимир Литвину та Миколі Рудченку при перегляді державного бюджету вдалось передбачити для Житомирщини 42,5 млн. грн. додаткових коштів.

«Я вважаю несправедливими ті закиди, що дехто, в тому числі й преса, робить мені і Литвину, мовляв, ми вкладаємо державні кошти в округи з прицілом на майбутні вибори. Я в черговий раз заявляю, що ми допомагаємо впродовж років практично всім районам Житомирщини.

Насправді, політика - це дуже відповідальна робота. І бути народним депутатом непросто. Це відповідальність перед людьми, перед країною і, врешті, перед самим собою. Впродовж усіх цих років я працюю на совість, допомагаю людям. Тому, думаю, що маю моральне право розраховувати на їхню підтримку», - вважає Рудченко.

Відповів Микола Миколайович і на запитання журналістів. Так, стосовно розвитку села, він заявив: «Якщо говорити про соціально-економічний розвиток загалом, то слід сказати, що і Президент, і уряд, і парламент зробили певні кроки вперед, однак зазначу, не знімаючи відповідальності ні з кого, що у питаннях розвитку села не зроблено нічого. Чиновники від сільського господарства стали статистами: звітують де і скільки посіяли, і скільки зібрали. Конкретних дій, аби допомогти добривами, дешевшим пальним, кредитами селяни не бачать. Натомість бачать « палки в колесах» у вигляді квотування продажу зерна, коли ціна на нього впала з 2300 до 1700 грн. Чому ми повсюдно бачимо незасіяні поля, чому вирізається поголів`я худоби? Тому що немає мотивації до праці. Який сенс селянину продавати по 1,5-2,3 грн. молоко? Теля виростити дорожче, ніж потім продати. Я подав запит з пропозиціями в уряд щодо вирішення вказаних проблем і бачу, що зараз на засіданнях уряду ці питання глибоко проробляються. Адже далі так тягнути не можна. За 20 років ми проїли село. Будівництво, дороги, газифікація на селі в занепаді. Ми сьогодні зобов`язані надати поштовх сільськогосподарській галузі і причому не розмовами, а конкретними діями, як на Заході: на кілограм м`яса, на літр молока. Слід подумати і про зарахування трудового стажу для тих хто продає с/г продукцію для переробних підприємств. З цього питання я вніс до Верховної Ради відповідний законопроект».

Народники у парламенті також подали на розгляд проект закону про заборону закриття сільських шкіл при наявності у класах трьох учнів та забезпечення в них необхідної технічної бази.

Торкнулися на прес-конференції і теми майбутніх парламентських виборів. Стосовно самої системи виборів на даний момент Микола Рудченко переконаний, що «більше плюсів для громади має мажоритарна виборча система». Та й депутати-мажоритарники, як правило, у ВР є активнішими і більше працюють безпосередньо з виборцями. «Навіть нинішня активність майбутніх кандидатів на округах говорить про контакт з людьми. Одного боюся, щоб люди не купилися на гречку та олію та не проголосували за тих, хто ніякого відношення до округів не має. Звертаюся через вас, журналістів, до громадян: під час виборчої компанії нехай беруть усе, що дають. Ті хто дають не збідніють. Але при голосуванні судіть людину за її справами»,- каже очільник житомирських народників.

Сам М.Рудченко теж оголосив про намір взяти участь у виборах до Верховної Ради по рідному Малинському виборчому округу.

І заради справедливості хочеться на закінчення додати, що Микола Миколайович Рудченко саме той народний депутат, який працює на благо Житомирщини не під вибори, а постійно впродовж багатьох років, і люди про це знають.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі