Понеділок, 29 листопада 2021, 12:47 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

"Наш виборець обирає серцем", - координатор руху ЧЕСНО на Житомирщині

17-07-2012, 15:06               
28 жовтня – вже не за горами. І ми вкотре підемо до виборчої дільниці. Зайдемо в кабінку для таємного голосування. Поставимо на бюлетені позначку – зробимо вибір. А чи буде він правильним? Чи будемо ми впевнені, що наш обранець не правопорушник, брехун, корупціонер, кнопкодав, прогульник чи «тушка»?

Дослідженням кандидатів за цими критеріями займається громадський рух ЧЕСНО, створений минулого року 14 організаціями. Ми поцікавилися у координатора цього руху на Житомирщині Володимира Піньковського, як ідуть справи напередодні виборів.

- Володимире, скажіть будь ласка, коли опублікують портфоліо можливих депутатів 6-го скликання?

- Ці характеристики з’являться на нашому офіційному сайті chesno.org наприкінці липня. Їх буде біля 600. Адже ми знаємо, що 450 - це чинні, діючі депутати. А ще 100-150 чоловік, які, наприклад, поклали мандат і перейшли на державну службу.

- Звідки ви берете інформацію при складанні цих портфоліо?

- З доступних джерел, в основному це ЗМІ. Ми не користуємося темниками і не збираємо плітки в Житомирі на Михайлівській чи там на Бессарабці, чи деінде.

- Чи досліджуєте ви діяльність місцевих депутатів?

- Звісна річ. Ми відстежуємо і місцевих депутатів, і людей, які в тій чи іншій мірі причетні до Житомирщини. Коли опублікують матеріали на всіх депутатів Верховної Ради, ми маємо їх відібрати і розмістити про них публікації в засобах масової інформації. Усе це робиться задля того, щоб виборець зміг дати їм оцінку. А він у нас, як ви знаєте, обирає серцем: чи коса йому подобається, чи статура, чи можливо якесь висловлювання. Ми ж хочемо, щоб подобалися моральні якості, вчинки, дії.

- Помічаєте пожвавлення депутатів у позиціонуванні себе?

- Сьогодні помітне велике пожвавлення, але ще немає так званого підкупу. Оскільки офіційна кампанія стартує 28 липня, за 2 тижні, коли почнеться реєстрація. Після цієї реєстрації депутати мають себе поводити згідно з законом. А зараз вони працюють як меценати, добрі люди. Продовжують відроджувати Поділля, хтось Слобожанщину, Буковину, у нашому випадку – Полісся. Будують мости, дороги…Хоча це абсолютно не депутатська справа, а Укравтодора.

- Є такі кандидати, які стабільно працюють, а не кинулись тільки зараз?

- Так, безперечно. Наприклад, Віктор Розвадовський. Він працює в окрузі з центром у Чуднові. І працює, хочу наголосити, постійно та планомірно протягом багатьох років.

- Чи сформувалися рейтинги кандидатів у Житомирі?

- У нас поки що активно себе позиціонує лише Г. Зубко. Усі інші, скажемо так, придивляються. Ще не визначений кандидат від партії влади. Саме тому ситуація поки що незрозуміла. Проте, якщо говорити про інші округи, то різниця суттєва. Адже у них вже навіть зрозумілі фаворити змагань. Наприклад в окрузі з центром у Малині це М. Рудченко, В. Журавський, М. Онищук.

- Які зрушення відбулися після підписання Меморандуму про співпрацю з партією «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка?

- Тоді це було вперше. Багато з партій після цього заявили, що готові до співпраці з нами. Такий же Меморандум вже підписали такі політики як С. Пашинський, Г. Зубко, Є. Добряка, В. Француз, В. Савченко… І цей список ми будемо продовжувати. Активно проводимо переговори з партією УДАР, «Україна - вперед» Наталії Королевської, КПУ.

- Чи є партії, які не йдуть на співпрацю?

- Дещо складніше нам з Партією Регіонів і народниками. Повторно відсилаємо їм листи з проханням щодо співпраці. Початковий етап діалогу з політичними силами на Житомирщині йде до завершення і буде дуже прикро, коли ці авторитетні сили опиняться поза процесом. Це може негативно вплинути на громадську думку і рейтингові показники.

Нагадаймо, що критерії громадського руху не суперечать статутним та програмним засадам жодних політсил. Чому б ж і цим партіям не підтримаюти і не підписати Меморандум?

Записала Ольга Рибакова, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі