Середа, 8 грудня 2021, 22:13 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Сергій Рижук: "Моя участь у виборах до Верховної Ради – це питання декількох днів"

24-07-2012, 15:11               
23 липня у Житомирі відбулася ХХІІ обласна конференція Партії регіонів. Зібрання було не з розряду «рядових», адже присутнім, окрім заслуховування і обговорення доповіді очільника облпарторганізації Сергія Рижука, належало обрати делегатів на партійний з`їзд, який у свою чергу визначиться з кандидатами-списочниками і мажоритарниками на майбутніх виборах до Верховної Ради України, що відбудуться 28 жовтня.

Інтриги додало спілкування з журналістами перед початком конференції голови Житомирської ОДА і лідера ЖОО Партії регіонів Сергія Рижука. Він повідомив про свою можливу участь у виборах до парламенту, якщо так вирішить президент і політрада партії. «Якщо президент і політрада приймуть рішення про мою участь у виборах, а це питання буквально декількох днів (до з`їзду – авт.), то я проситиму щоб на моє місце (голови облдержадміністрації – авт.) не призначали варяга», - сказав керівник житомирських регіоналів.

Сергій Рижук: "Моя участь у виборах до Верховної Ради – це питання декількох днів"
Сергій Миколайович вже має навіть кандидатуру наступника, але з етичних міркувань називати його відмовився. По партійному списку піде на вибори, чи по мажоритарному округу – теж визначить з`їзд, який проходитиме у Києві 30 липня.

Після доповіді і виступів делегатів облконференції, які внесли пропозиції щодо вдосконалення роботи з огляду на активну участь ПР у парламентських виборах, на зібранні виступив представник центрального апарату партії – голова контрольно-ревізійної комісії Партії регіонів Микола Білоблоцький зі своїм баченням проведення виборчої кампанії на позитиві. До речі, область цей досвідчений політик, чиновник і дипломат знає «не по наслышке», адже у 80-ті рр., на посаді інспектора ЦК КПУ був куратором Житомирської області та частенько відвідував її міста та райони. Тож коротко, але влучно вказав на досягнення і «білі плями» у діяльності місцевих регіоналів.

Сергій Рижук: "Моя участь у виборах до Верховної Ради – це питання декількох днів"
Делегатами на ХІVз`їзд Партії регіонів від майже 30 тис. членів облорганізації присутніми були обрані 16 делегатів, а саме: Президент України Віктор Янукович, Прем`єр-Міністр Микола Азаров, секретар РНБО Андрій Клюєв, голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, голова Житомирської облради Йосип Запаловський, радник Президента Ганна Герман, народний депутат Віталій Калюжний, народний депутат Святослав Піскун, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький, заступник голови Житомирської ОДА Олександр Никитюк, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Куницький, голова Олевської РДА Андрій Дяченко, Житомирський міський голова Володимир Дебой, депутат Житомирської обласної ради Анатолій Пєхов, начальник головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Раїса Гула.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі