Понеділок, 29 листопада 2021, 14:22 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Микола Тимошенко: "Я думаю, що я магніт у хорошому розумінні цього слова"

13-08-2012, 17:55               
У виборчий процес на Житомирщині включилися комуністи. 10 серпня у Житомирі відбулася прес-конференція першого секретаря Житомирського обласного комітету Компартії України Миколи Тимошенка.

Під час спілкування з журналістами, політик розповів про нещодавнє соціологічне опитування, проведене на Житомирщині.

За словами головного комуніста Житомирщини, було найнято один із самих поважних соццентрів – інститут Ольги Балакірєвої (голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка – авт.), який не грається під замовлення, він робить об’єктивні зрізи.

«І те що вони зробили, я навіть сам такого не чекав. На моєму окрузі (Коростенський №64 – авт.), коли заміряли 1800 респондентів, то в мене практично розриву з партією нема. Адже багато хто знає Тимошенка як особистість, як людину. Можуть не поділяти його політичні погляди. Я б не переоцінював, але хочу сказати, що на окрузі повна «четверна», тобто 25% є на окрузі за Комуністичну партію України. Що можна казати, якщо навіть «замовні» соціологічні опитування, але й ті дають мінімум 9,8% Компартії України», - заявив Микола Тимошенко.

Микола Михайлович упевнений у своїй перемозі по цьому мажоритарному округу: «Ми цей округ нікому не віддамо. У мене, слава богу, немає там конкурентів. Я нікому нічого обіцяти на окрузі не буду, і роздавати нічого не буду. Я збиратиму, як в добрі радянські часи, запити, формуватиму пакет. У моїй програмі, яка як яєчко виписана, лаконічна, погоджена з усіма керівниками районів, дуже прагматичні речі. Разом зі своїми товаришами, однодумцями ми усе зробимо. Я господарник, людина з величезним досвідом, хваткою, я принесу на своїх крилах в цей регіон поліпшення якості життя людей».

М. Тимошенко також упевнений, що за партійним списком КПУ у Верховну Раду пройде двоє представників області: житомирянин, нещодавно обраний першим секретарем ЦК комсомолу України Олександр Присяжнюк (№5) і секретар Житомирського обкому КПУ Василь Самойленко (№ 25).

Микола Тимошенко переконаний, що за комуністів проголосує електорат Народної партії Литвина і Соціалістичної партії: «Блок Литвина не йде на вибори, а вони завжди у нас десяток відсотків забирали. Позиції соціалістів у нас в області завжди були потужними, вони у нас іноді навіть вигравали, це була навіть їх вотчина. Зараз їх не то що в рейтингах, а навіть на підході до рейтингів немає. На лівому фланзі залишилися ми одні».

Представив Микола Михайлович і депутатів-мажоритарників, затверджених з`їздом Компартії по округах у Житомирській області: Житомирський №62 – Микола Романюк, Бердичівський № 63 – Василь Демчик, Новоград-Волинський № 65 – Леонід Корзун, Малинський № 66 – Світлана Іванова, Чуднівський № 67 – Михайло Солоп.

«Я хотів би сказати, що наші «мажоритарники» - це сплав дійсно досвіду і молодих та амбітних людей у хорошому розумінні цього слова. І людей яким вже більше нічого не потрібно доводити у житті і не потрібно обіцяти. Просто за ними – конкретні справи, конкретна життєва позиція, конкретні голосування».

Тимошенко характеризує партнерів по коаліції – Партію регіонів - як тимчасових попутників: «Ми за їх антисоціальні закони не голосували, ми навіть за бюджет не голосували, тому що регіонали не прислухалися до наших пропозицій. З регіоналами можна боротися з бідністю, але з ними бідність ніколи не побореш». Водночас Тимошенко стверджує, що регіоналам послуги комуністів по коаліції вже й не потрібні, адже у них тепер є багато депутатів «тушок-перебіжчиків», які допомагають регіоналам в ухваленні потрібних їм законів.

Головний комуніст Житомирщини твердо упевнений, що комуністи - обов'язково мають бути в парламенті, через те що вони там як кістка в горлі влади і без них у Верховній Раді буде дерибан.

Оскільки Микола Тимошенко обіймає посаду начальника Житомирської митниці і є держслужбовцем, але водночас і кандидатом в народні депутати по Коростенському виборчому округу №64, то на час виборчої компанії піде у відпустку, щоб не порушувати закон: «Після Дня незалежності я піду у чергову відпустку, а потім - відпустка за свій рахунок. До нас буде пильна увага, кожен шукатиме, до чого причепитися, тим більше до потенційного переможця увага буде особлива. Тому я не дам нікому приводу і буду законослухняним».

На запитання «Меркурія» стосовно готовності Миколи Тимошенка співпрацювати з іншими депутатами від Житомирщини в Верховній Раді у вирішенні важливих для нашої області питань та проблем, він відповів наступним чином: «Я думаю, що я магніт у хорошому розумінні цього слова. Я вмію знаходити спільну мову з людьми незалежно від їх політичних чи ідеологічних переконань. А гуртувати їх є навколо чого. Наприклад, ми повинні прийняти програму «Полісся», яка пилом припадає у Верховній Раді. А це програма розвитку 5 областей: Волинської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської і Київської, які найбільше постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Це зона особливої уваги, яка болить до сьогодні. Є цілий ряд і інших важливих питань. Моє завдання щодо стратегічних та й, можливо, тактичних питань розвитку Житомирщини – добитися від земляків, представлених у парламенті, патріотизму, здорового прагматизму по відношенню до малої батьківщини. І я думаю ці почуття здорового глузду врешті-решт переможуть. Так, можливо ми опоненти, але ж не вороги, особливо коли це стосується вирішення проблем нашого краю та людей, що тут проживають».

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 2)


Версія для друку




Додавання коментаря




Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі