Четвер, 27 січня 2022, 07:13 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

ЦВК зареєструвала 1529 кандидатів у партійних списках

15-08-2012, 18:07               
15 серпня закінчився період реєстрації кандидатів у партійних списках.

За інформацією Центральної виборчої комісії, на участь у парламентських виборах претендують 87 політичних партій, з них 22 партії висувають своїх кандидатів у депутати за партійними виборчими списками в багатомандатному загальнодержавному окрузі, а 65 партій - в одномандатних виборчих округах.

ЦВК зареєструвала 1529 кандидатів у партійних списках, зокрема, 214 – від Комуністичної партії; 60 – від партії «Зелені»; 223 – від Партії регіонів; 210 – від ВО «Батьківщина»; 215 – від «УДАР»; 219 – від ВО «Свобода»; 42 – від ВО «Громада»; 56 – від Ліберальної партії України; від НОВОЇ ПОЛІТИКИ – 69.

У списку партії Наталії Королевської «Україна - Вперед» - 149 кандидатів; Партія пенсіонерів нараховує 43 бажаючих стати депутатами Верховної Ради; «Україна майбутнього» - 30 кандидатів.

У процесі розгляду поки що перебувають партійні списки від «Української платформи «СОБОР», «Нашої України», «Зеленої планети», Радикальної Партії Олега Ляшка, «Руського блоку», «Рідної Вітчизни», Партії Зелених України, Соціалістичної партії України, Української Національної Асамблеї, «Народно-трудового союзу України».

Огляду офіційних результатів щодо висування кандидатів у депутати за партійними списками був присвячений круглий стіл, що відбувся 15 серпня у Житомирі. Захід організував громадський рух ЧЕСНО в області.

«У списку Компартії під № 5 – наш земляк, Присяжнюк Олександр Андрійович, депутат обласної ради», - розпочинаючи засідання круглого столу, наголосив координатор руху ЧЕСНО на Житомирщині Володимир Піньковський. У графі «Основні відомості» на сайті ЦВК зазначається, що О. Присяжнюк народився 1 лютого 1986 року, є громадянином України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, має вищу освіту, тимчасово не працює, проживає в селі Садки Романівського району Житомирської області; судимість відсутня.

Під номером 25 Комуністичної партії – Самойленко Василь Петрович. Народився 1 липня 1946 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня.

132-ю у списку комуністів стоїть Папірник Інна Петрівна. «Народилася 16 квiтня 1987 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, електромеханік електрозв’язку, ПАТ «Укртелеком», член Комуністичної партії України, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 132», - йдеться в «Основних відомостях».

«Що стосується партії «УДАР», у вірогідно прохідній частині списку, під № 22, значиться Раупов Рустам Бурханович – голова обласного осередку «УДАРу», - наголошує В. Піньковський, - далі, під номером 55, – голова виконкому партії Лагута Ярослав Миколайович».

Р. Раупов народився 15 грудня 1964 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «Медіум-ТВ», член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 22.

Я. Лагута народився 11 липня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «Розумні комунікації», член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 55.

«У першій сотні партії «Батьківщина», під номером 27, стоїть Пашинський Сергій Володимирович, голова Житомирського обласного осередку ВО «Батьківщина» - продовжує аналіз списків Володимир Піньковський. – На 101-му місці – Сухомлин Сергій Іванович».

В. Пашинський народився 14 жовтня 1966 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 27.

С. Сухомлин народився 21 червня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ «Візаж», безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 101.

До прохідної частини, першої сотні списку, не увійшло чимало нині чинних депутатів: Шевчук Сергій, Бондаренко Олена, Уколов Віктор, Чубаров Рефат, Білорус Олег, Тищенко Олег.

«Щодо Партії регіонів, між першими ста кандидатами у списку немає жодного з Житомирщини, - наголошує координатор руху ЧЕСНО в області, - лише на 124 місці значиться заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олександр Никитюк».

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі