Середа, 27 жовтня 2021, 18:34 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

В Житомирській області ЦВК зареєструвала 83 кандидата-"мажоритарника"

28-08-2012, 11:59               
Як повідомляє Центральна виборча комісія, у балотуванні до Верховної Ради України в одномандатних виборчих округах беруть участь 3114 кандидатів, з них 1706 висунуті політичними партіями та 1408 «самовисуванців».

Представляти інтереси Житомирської області у Верховній Раді прагне 83 політика, зареєстрованих ЦВК.

По округу № 62 з центром у Житомирі балотуватиметься 12 кандидатів: Олег Умінський (самовисування), Микола Савенко (самовисування), Микола Романюк (Комуністична партія), Сергій Рижук (Партія регіонів), Володимир Мирний (Ліберальна партія), Олександр Коцюбко (самовисування), Іван Камінський (самовисування), Геннадій Зубко (ВО «Батьківщина»), Михайло Заславський (самовисування), Роман Давиденко («УДАР»), Михайло Горкуша (партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!»), Віктор Афонін (самовисування), Володимир Туманов (самовисування). Про це 27 серпня під час медіа-клубу «ЧЕСНО про вибори» журналістам розповів координатор громадського руху ЧЕСНО на Житомирщині Володимир Піньковський.

По 62-у окрузі хотів балотуватись і екс-заступник голови Служби безпеки України Володимир Сацюк (самовисування), однак ЦВК зняла його з реєстрації в зв’язку з тим, що останні п’ять років він не проживав в Україні.

По округу № 63 з центром у Бердичеві, порівняно з усіма іншими округами Житомирщини, було висунуто найбільша кількість кандидатів – 24: Ігор Байдик (самовисування), Микола Бицай (самовисування), Людмила Бучнєва (самовисування), Анатолій Васильченко (самовисування), Костянтин Демчик (Комуністична партія України), Тетяна Єлізарова (самовисування), Павло Жебрівський (Українська платформа «СОБОР»), Анатолій Каленський («Україна – Вперед!»), Володимир Каплієнко (самовисування), Василь Кисленко (самовисування), Юрій Ковальов (самовисування), Анжеліка Лобунська (самовисування), Олександр Опацький (самовисування), Микола Петренко (самовисування), Святослав Піскун (самовисування), Олексій Побережний (самовисування), Володимир Проскуров (самовисування), Олександр Ревега (Партія регіонів), Валентина Семенюк-Самсоненко (Соціалістична партія України), Павло Унгурян (самовисування), Микола Файдун («УДАР»), Сергій Цехоцький (самовисування), Олексій Шевченко (самовисування), Валентин Саківський (самовисування). Останнього було знято з реєстрації у зв’язку із поданою ним заявою про відмову балотуватись.

По округу № 64 з центром у столиці древлянського краю, місті Коростені, балотуються 12 кандидатів у народні депутати: Сергій Дмитренко («УДАР»), Станіслав Івчук (самовисування), Микола Іскра («Україна – Вперед!»), Віктор Карпович (партія «Сам за себе»), Михайло Курко (самовисування), Петро Малярчук (Соціалістична партія), Анатолій Невмержицький (самовисування), Андрій Озерчук (ВО «Батьківщина»), Володимир Пехов (Партія регіонів),
Андрій Симоненко (самовисування), Микола Тимошенко (Комуністична партія), Валерій Чорний (самовисування).

Найменша кількість «мажоритарників» йтиме по округу № 65 з центром у Новограді-Волинському – лише сім, з них п’ять висунуті політичними партіями, решта - «самовисуванці». У списку перших – «УДАРівець» Сергій Волинець, комуніст Леонід Корзун, «народник» Володимир Литвин, Алла Пелешок від «НОВОЇ ПОЛІТИКИ» та «батьківщинівець» Віталій Француз. Самовисунулися по Новоград-Волинському округу Михайло Махінов та В’ячеслав Стасюк.

Минулого тижня на території 65-го виборчого округу відбувся гострий політичний інцидент, розповів Володимир Піньковський. У Новограді-Волинському активісти громадського руху «Відсіч», що спеціалізується на аналізі діяльності депутатів, на місцевому ринку роздавали матеріали, у яких ішлося про порушення чинного законодавства одним з кандидатів. «Так просто активістам це не минулося, - каже головний «чеснівець» Житомирщини, - їх побили прямо на ринку». Серед тих, хто так агресивно відреагував на антиагітаційні листівки, говорить Піньковський, впізнали рідного брата кандидата», - розповів Володимир Володимирович.

«Застосовуючи грубу фізичну силу, активістів «Відсічі» «запросили» до відділку міліції, оштрафували, а потім вигнали», - розповів Володимир Володимирович.

Представники «побитого» руху з антипропагандистською метою відвідали також Червоноармійськ та Баранівку.

28 серпня, за інформацією інтернет-ресурсів, учасники громадського руху «Відсіч» роздавали матеріали проти голови Житомирської облдержадміністрації, кандидата по округу № 62 Сергія Рижука.

По 66-му виборчому округу, центром якого є місто Малин, на вибори піде 11 «самовисуванців»: Олександр Барановський, Юрій Вакуленко, Валентин Венчагов, Ігор Денисюк, Олександр Михайлюта, Віталій Мішин, Микола Пересунько, Петро Рябенко, Ірина Чуніхіна, Мирослава Якимчук та Оксана Білозір.

Остання, як розповів Володимир Піньковський, на День Незалежності хотіла дати низку концертів у будинках культури свого округу, однак приміщення для виступів співачці не надали. Але Білозір не розгубилася й виступила на імпровізованих сценах. Концерти, кажуть, пройшли з аншлагом.

Також по 66-му округу у Верховну Раду хоче «зайти» і шість кандидатів, висунутих партіями: Сергій Гречаний («УДАР»), Євген Добряк (ВО «Батьківщина»), Віталій Журавський (Партія регіонів), Світлана Іванова (Компартія), Микола Рудченко (Народна партія) та Галина Тильчик (Соціалістична партія).

По 67-му виборчому округу ЦВК зареєструвала 9 «мажоритарників»: Наталію Боровську (самовисування), Івана Грабара («Україна – Вперед!»), Юрія Довбиша («УДАР»), Сидора Кізіна (ВО «Свобода»), Василя Козла (партія «Єдиний Центр»), Володимира Кропивницького (Соціалістична партія України), Віктора Развадовського (самовисування), Максима Самчика (Партія регіонів), Михайла Солопа (Комуністична партія).

Чимало з усіх перерахованих кандидатів – суто технічні, переконаний В. Піньковський та експерти з політичних питань, що брали участь у медіа-клубі «ЧЕСНО про вибори». Їхня функція – створити певний фон для більш-менш явних фаворитів виборчих перегонів.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі