П'ятниця, 2 жовтня 2020, 01:26 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Віктор РАЗВАДОВСЬКИЙ: Я не зніму з виборчих перегонів свою кандидатуру

13-10-2010, 12:47               
Розмову з представникам ЗМІ кандидат на посаду Житомирського міського голови Віктор Развадовський розпочав із констатації розуміння того, що і борці за голоси виборців, і журналісти, і рядові громадяни країни, отже і міста ЖИТА та МИРУ, з кожним днем очікують змін на краще. Та, життя як відомо, коригується не деклараціями політиків.

А конкретних корисних справ, на жаль, бракує. Це і є основною причиною його рішення брати участь у виборах: "Як я працював вісім років народним депутатом України люди бачили, дали мені оцінку - віддавши у 2002 році за мою кандидатуру 118 тис. 900 голосів (із 145 тис., -авт.). Я хочу працювати для них ще краще: енергійніше, продуктивніше".

Про щирість намірів кандидатів, переконаний він, свідчить те, якими методами вони користуються під час виборчої кампанії. "Ви пам'ятаєте перебіг виборів мера у 2006 році?..." - звернувся із запитанням до присутніх на заході. До відома, тоді по 16 виборчих дільницях вибори були визнані недійсними, із перерахованих бюлетенів на 45 (із понад 120) дільницях була виявлена невідповідність голосів на п'ять з половиною тисяч, рішення судів, які набрали юридичної сили, ігнорувалися.

Разом з тим, Віктор Йосипович навідріз відмовився від критики своїх опонентів: "Хай всім нам оцінку виставлять люди у день голосування!" Він звернувся через представників ЗМІ до своїх конкурентів з проханням діяти в межах закону, коректно та без застосування брудних технологій.

Кандидат повідомив, що як законослухняний громадянин, офіцер є безпартійним. Оскільки для участі у виборах потрібно висування від партії, маючи багато інших пропозицій, віддав перевагу Всеукраїнській Чорнобильській Народній Партії "За добробут та соціальний захист народу": "Тільки в нашій області ця політтсила покликана захищати інтереси понад трьохсот тисяч потерпілих від аварії на ЧАЕС. Хоч, безумовно, і партія, і я не обділюватимемо увагою представників інших соціальних категорій. Відтак, маємо бути представлені в усіх органах місцевого самоврядування".

Затим В.Развадовський презентував виборчу програму та першу п'ятірку обласного осередку партії, зауваживши, що всі ці кандидати пов'язані з Чорнобилем, причому чоловіки - як ліквідатори аварії. Крім цього, вони є представниками різних професійних напрямків: виробничого, правоохоронного, культурного, державного та самоврядного управління. Це - сам Віктор Развадовський, Микола Пустовіт, Олександр Савченко, Наталія Данилюк та Ганна Білоус.

Віктор Развадовський переконаний, що і сьогодні, і за попереднього мера в міській владі на посадах є та були люди, які знають як перетворити Житомир на цивілізоване європейське місто. Вміють це робити. А тому він проситиме їх залишитися на робочих місцях. А декого навіть підвищуватиме по службі. " Я дам їм таку можливість", - запевнив кандидат. Хоч зрозуміло, що по ряду напрямків кадрова політика у місті потребує підсилення.

П'ятдесятиоднорічний В.Развадовський не має наміру вибудовувати свою кампанію на заграванні з певними категоріями жителів міста: "Я хочу щоб на посаду мера і студенти, і працюючі, і пенсіонери обрали собі фахову, відповідальну - з чистим серцем - людину, яка 24 години буде жити їхнім життям. Хай переможе той, хто користується найбільшою довірою житомирян. Якщо ця довіра буде мені, запевняю, що результати щоденних моїх зусиль люди відчують вже з перших днів мого перебування на посаді. Якщо ні, я щиро побажаю землякам, щоб їх сподівання збулися з іншим обранцем".

Серед перших кроків мера В.Развадовського - аудит діяльності міської влади за останні чотири роки, створення сприятливого клімату для вкладання інвестицій в економіку обласного центру, оптимізація міських коштів. Знайомлячи журналістів з пунктами своєї програми, Віктор Йосипович зауважив, що реалізувати її за 4-5 років не можна. Однак, переконаний він, чим швидше розпочнеться практичний розгляд запропонованих життям питань, тим більше шансів буде у житомирян з меншими втратами їх вирішити. А також запевнив, що кожна раціональна пропозиція його опонента буде фахово розглянута та прозоро оцінена, і за згоди автора - ним реалізовуватиметься.

Запорукою успішного розвитку міста бачить щоквартальні публічні звіти про роботу нової влади: "Громада повинна знати про все, що діється у місті". Він також наголосив, що на посаді мера зможе налагодити в міській раді плідну співпрацю з представниками всіх політичних сил. Бо цього потребує місто.
"Я не зніму з виборчих перегонів свою кандидатуру за жодних обставин", - відреагував В.Развадовський на запитання про відповідні слухи.

А ще кандидат поділився своїми мріями, зокрема про будівництво аквапарку. При цьому зауважив, що такі проекти не є, на жаль, першочерговими. І, що найпевніше, їх реалізація можлива за умови, що мером обиратиметься не тільки одного разу.

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі