Неділя, 5 грудня 2021, 07:12 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Віталій Мельничук: "В Житомирі живуть люди, які здатні об`єднатися задля самореалізації

14-10-2010, 09:35               
Під час прес-конференції для житомирських ЗМІ кандидат на посаду міського голови Житомира від політичної партії "Українська платформа" Віталій Мельничук презентував основні засади своєї передвиборної програми.

Участь у прес-конференції взяли лідер партії "Українська платформа", народний депутат України Павло Жебрівський, голова обласної організації "Української платформи" Тетяна Романовська, кандидати в депутати Житомирської обласної та міської рад.

Представляючи присутнім Віталія Мельничука, Павло Жебрівський наголосив: "Це перший демократичний мер Житомира, це людина, яка проводила перші демократичні перетворення в Житомирі. Він має досвід роботи і в Рахунковій палаті України, і депутатом Верховної Ради, і в інвестиційних компаніях. Це той мікс, який дозволить дати новий подих місту Житомиру. Хочу сказати, що без нових підходів фактично неможливо змінити обличчя Житомира".

Цікаво та своєрідно розпочав свій виступ сам Віталій Григорович Мельничук: "Навіщо дорога, яка не веде до Храму, навіщо влада, яка не дає добра своїм людям, навіщо місто, яке не піклується про своїх громадян. В Житомирі безліч проблем: безробіття, низькі зарплати та пенсії, нижчі ніж у середньому по Україні, неякісна питна вода, погане теплопостачання, занедбане комунальне господарство, дороги, ліфти, і цей список можна продовжувати до безкінечності".

Віталій Григорович розповів, що перед тим, як прийняти рішення балотуватися на посаду Житомирського міського голови, він проаналізував бюджет Житомира. Доходи міського бюджету складають 633 млн., але при детальному вивченні витрат видно, що ситуація непроста. Адже фактично це бюджет проїдання. Левова частина грошей йде на зарплати та інші соціальні потреби. На комунальну сферу виділяється 7%, а бюджет розвитку і взагалі складає смішну цифру - 3%, це біля 20 млн. грн. В той же час є можливість збільшити доходи і збільшити ресурс розвитку, не зачіпаючи соціальні захищені статті.

"Наприклад, в бюджеті є така стаття "Доходи від комунальних підприємств". Так от, у нас в Житомирі всі комунальні підприємства разом взяті дають в міський бюджет 2,2 млн. грн. А тут і парковки, тут все - це все комунальні підприємства. Я подивився бюджет міста Львова і бачу, що у них, на відміну від нашого міста, всі комунальні підприємства прибуткові. Це тільки один приклад, але він характерний в тому, що ресурси можна і потрібно шукати. В разі обрання мене міським головою, пошук резервів наповнення бюджету стане першим питанням, вирішення якого я очолю особисто, і сам особисто очолю групу по розробці нового бюджету", - зазначив Віталій Мельничук.

В своїй промові Віталій Григорович акцентував на тому, що без нових підходів не змінити обличчя Житомира: "Житомир має знайти своє місце на географічній, соціальній, культурній, освітній карті України. Адже тут живуть люди з особливою ментальністю, здатні об'єднатися задля самореалізації".
Віталій Григорович розповів, що останні роки, як практик та науковець, займається саме питаннями державного, регіонального та місцевого розвитку. Як показує світовий досвід, основи успішного розвитку місцевих громад базуються на принципах гуманності у взаєминах влада-народ, ділової активності місцевої громади у всіх сферах життя, ефективного використання власних ресурсів, здатності громади до раціональної самоорганізації (виборність, відповідальність, прозорість, підзвітність).

Ці принципи і стали основою програмних засад кандидата на посаду Житомирського міського голови Віталія Мельничука.

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі