П'ятниця, 21 січня 2022, 21:44 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

"Мажоритарники" по житомирському округу розказали, чому йдуть на вибори

25-09-2012, 17:35               
25 вересня кандидати у депутати по округу № 62, центром якого є місто Житомир, зустрілися в одному з місцевих кафе. Говорили не про погоду, а про політику - публічна зустріч кандидатів-«мажоритарників» відбулася в рамках медіа-клубу «ЧЕСНО про вибори».

Варто нагадати, що по одномандатному виборчому округу № 62 у Верховну Раду хоче «зайти» 13 потенційних слуг народу: Олег Умінський (самовисування), Микола Савенко (самовисування), Микола Романюк (Комуністична партія), Сергій Рижук (Партія регіонів), Володимир Мирний (Ліберальна партія), Олександр Коцюбко (самовисування), Іван Камінський (самовисування), Геннадій Зубко (ВО «Батьківщина»), Михайло Заславський (самовисування), Роман Давиденко («УДАР»), Михайло Горкуша (партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!»), Віктор Афонін (самовисування), Володимир Туманов (самовисування).

На публічну зустріч, організовану координатором руху ЧЕСНО на Житомирщині Володимиром Піньковським, з одинадцяти запрошених (Володимира Мирного та Віктора Афоніна через відсутність контактних даних запросити не вдалося) прибуло п’ять бажаючих отримати депутатський мандат: Михайло Горкуша, Роман Давиденко, Іван Камінський, Микола Савенко та Олег Умінський. Від Геннадія Зубка прийшов Сергій Сухомлин, який, до речі, йде в депутати за партійним списком «Батьківщини».

Перед початком бесіди кандидатів за круглим столом свою оцінку передвиборчих перегонів-2012 дали експерти у політичній сфері.
«Виборча кампанія по 62-му округу на всеукраїнському фоні протікає мляво», - ділиться спостереженнями кандидат наук, політолог Сергій Рудницький.

Щодо рейтингів партій-фаворитів експерт зазначив, що «Житомирщина ще з 2004 року залишається «помаранчевою» чи «біло-червоною», але не «блакитною». Регіони у нас традиційно не перемагають».

За спостереженнями Рудницького, партія УДАР в області значно випереджає «Україну – Вперед!».
Стосовно рейтингів кандидатів, то тут, відповідно до аналізу С. Рудницького, лідирує Геннадій Зубко, на другому місці – Микола Савенко, на третьому – Сергій Рижук.

Кожен з «мажоритарників», що прийшов на медіа-клуб ЧЕСНО, пояснив, чому вирішив іти в депутати.

Микола Савенко хоче до Верховної Ради, щоб припинити явище бізнесової політики. «Тільки після цього Україна рушить вперед», - переконаний Савенко.
Олега Умінського іти в депутати спонукала робота в Громадській раді при Житомирській облдержадміністрації, яку він очолює. «Ми у них (у влади) постійно щось просимо, - каже Олег Феліксович, - є громада, а влада її відсовує вбік й просто ввічливо усміхається… Треба йти до влади для вирішення проблем не власних, а громадських».

Михайло Горкуша, вирішив боротися за депутатський мандат, бо «побачив, що Наталія Королевська збирає нову команду, нових лідерів. Був відбір по округу. Люди приходили у палатки (де формувався партійний список політсили ), голосували, - розповідає Горкуша, - за день я набирав близько 130 голосів… Мене вибрали молоді люди, які вміють думати головою», - пояснив кандидат.

Іван Камінський балотується по житомирському округу, а не коростенському (хоча родом з древлянської столиці), бо «у Житомирі його впізнаванісь фактично нульова». Балотуючись, Камінський хоче зрозуміти рівень свідомості людей, адже він, за його ж словами «відноситься до середньостатистичних українців. За фахом – лікар». Кандидат задається питанням, чи можуть сьогодні українці вибирати серцями, керуючись мораллю, а не політичною ідеологією тієї чи іншої партії.

На думку Романа Давиденка, «в Україні вже 20 років немає жодного нового обличчя, яке б довело, що можна все робити інакше. І в Житомирі можна все змінити на краще, не перетворюючи його на місто банків та аптек, якими керують олігархи». А голосувати, вважає Давиденко, треба не серцем, а розумом.
Сергій Сухомлин, виразив думку, що йому не байдуже, що буде з містом через 5-10 років, адже тут живуть його друзі та рідні.

Кожен з кандидатів також розповів, що перш за все зробить, коли виграє вибори.

Савенко, отримавши депутатський мандат, збирається повернути Верховну Раду у законодавче русло.

Умінський, потрапивши у парламент, буде ініціювати прийняття соціального кодексу та відміну податку на додану вартість.

Камінський, ставши депутатом, обіцяє виконувати свої обов’язки чесно, добросовісно, «приймати ті, рішення, що, перш за все, будуть відповідати людським поняттям».

Давиденко у ролі нардепа збирається оголосити війну корупції, «перезавантажити владу», запропонувати зміни до законів, відроджувати виробництво, адже Україна перетворилася у споживацьку країну.

За словами Сухомлина, Геннадій Зубко, ставши народним обранцем, ініціюватиме прийняття закону про створення першого робочого місця, намагатиметься спростити ведення бізнесу, знизити податки, відмінити пенсійну реформу у нинішньому вигляді.

Горкуша пообіцяв, що, коли стане депутатом, одразу почне жорстоку боротьбу з корупцією.

Ірина Коник, інтерне-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі