Середа, 27 жовтня 2021, 20:36 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Павло Жебрівський: "Від "Української платформи ми пропонуємо достойників, відповідальних перед виборцями"

27-10-2010, 12:36               
26 жовтня в Житомирі з робочим візитом перебував народний депутат України, голова політичної партії "Українська платформа" Павло Жебрівський, де зустрівся з партійним активом, виборцями міста, журналістами
місцевих ЗМІ.

Характеризуючи під час прес-конференції ситуацію щодо місцевих виборчих перегонів, він висловився так: "Нинішня передвиборча кампанія є дещо нудною, в принципі відзначається, скоріше всього, суттєвим адмінресурсом, поганим законом про місцеві вибори. Ця кампанія не є активною, так як здається "не завелися" ані кандидати, ані виборці.

На Житомирщині ми зафіксували 3 випадки адміністративного тиску на наших кандидатів, але будемо захищати їх у судах. По Україні ситуація набагато гірша, ніж по Житомирській області.
З приводу Закону про вибори. Принцип такий. Голови територіальних виборчих комісій кажуть: "А що ви нам зробите? От ми не хочемо реєструвати кандидата, і що ви нам зробите? Подавайте до суду, до кримінальної відповідальності ви нас не притягнете". З таким ми вже зіткнулися у Київській і Одеській областях. Також, завдяки недосконалості Закону, по Україні є випадки заведення до складу виборчих комісій провладних представників по списках інших партій".

Але, не дивлячись на певні перепони, "Українська платформа" готова до виборів, - запевняє Павло Іванович.
- На сьогоднішній день по всій України, за винятком Криму і Севастополя, "Українська платформа" йде на місцеві вибори. В різних областях по-різному, але найбільш підготовлена партія на Житомирщині. Тут у нас майже тисяча кандидатів в депутати різних рівнів, на посади сільських, селищних і міських голів, - констатує Павло Жебрівський.

Лідер "Української платформи" закликав виборців голосувати розумом: "Виборці теж відповідальні за свій вибір. Через це дуже важливо, щоб громадяни зрозуміли, що після виборів скаржитися, що той чи інший депутат працює не на них, а для себе, буде вже пізно. Дуже сумно слухати від людей: депутати не ходять на засідання сесій, роблять якісь неблаговидні вчинки… Але ж це ви обрали їх, і тепер споживайте те, кого обрали. Ми сьогодні пропонуємо від нашої команди достойників, які відповідальні перед виборцями, які йдуть в органи місцевого самоврядування не для того, щоб заробити на солодке життя, а для того, щоб запропонувати зовсім інші підходи до вироблення рішень".

Зупинився він коротко і на кандидатурі на посаду Житомирського міського голови від "Української платформи": "Наш кандидат - Віталій Мельничук - є найкращим. По-перше, підготовка дуже суттєва. По-друге, своїм життям він довів, що ніде "не сходив на манівці". І ми після перемоги будемо усіма силами допомагати йому, та й взагалі, беремо повну відповідальність за роботу усіх обранців від нашої політичної сили, за що готові прозвітуватися вже через два роки".
Кандидат на посаду Житомирського міського голови Віталій Мельничук, який взяв участь у прес-конференції, наголосив на недосконалості виборчого законодавства в частині однотуровості голосування: "Негоже в європейській країні, якою є Україна, обирати мера міста в першому ж турі, якщо він не набрав понад 50% голосів виборців. Тут включаються якісь технології, яких при двотуровості волевиявлення могло б не бути взагалі. Це не вибори - це рейтингове голосування. Як може потім керувати містом людина, що набрала, наприклад, 20% голосів? Яка тут легітимність?.."

Голова Житомирської обласної організації партії "Українська платформа" Тетяна Романовська відзначила, що хоча сама партія ще молода, все ж таки вдалося розбудувати осередки в усіх районах і містах Житомирщини, а місцеві парторганізації висунули кандидатами на місцеві вибори дійсно достойних, кваліфікованих і відповідальних людей. Вона також звернулася до виборців: "Шановні громадяни, розділіть відповідальність за депутатів, яких оберете. Саме ті депутати, сільські, селищні і міські голови будуть у великій мірі визначати те, чи зможемо ми змінити життя на краще. Наші кандидати працюватимуть разом з Вами і для Вас".

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі