Вівторок, 25 січня 2022, 06:39 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Лідер КПУ Петро Симоненко презентував у Житомирі проект "Робота! Зарплата! Захист!"

27-10-2010, 13:17               
У Житомирі з робочою поїздкою перебував перший секретар ЦК Компартії України, лідер фракції комуністів у Верховній Раді Петро Симоненко. Тут він провів зустрічі з активом облпарторганізації, працівниками трамвайно-тролейбусного управління, викладачами та студентами Житомирського агроекологічного університету і кооперативного коледжу бізнесу і права облспоживспілки, а також провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ.

"Метою моєї поїздки є допомога товаришам з обласної, міських і районних парторганізацій під час місцевих виборів, представлення нашої позиції з вирішення тих болючих питань, які поставило життя перед суспільством.

По-перше, ми розглядаємо вибори 31 жовтня як дуже серйозний політичний проект і завдання перед нами - об'єднати зусилля і забезпечити єдність дій влади. До місцевих органів самоврядування, на наш погляд, повинні прийти представники тих політичних сил, які сьогодні мають можливість реалізовувати свої програми через об'єднання у парламенті, через ту більшість, що утворилась, через співпрацю з Президентом і Урядом.

По-друге, ми ставимо завдання перед нашими товаришами, щоб якомога більше представників КПУ увійшло у місцеві ради: від сільської і селищної до обласної. І це завдання ми поставили, виходячи з того, що там, де працюють сьогодні комуністи: чи то у складі коаліції, чи то у складі більшості, там є стабілізація, конструктивізм і конкретні справи, що й дає можливість забезпечити єдність дій усіх органів влади та покращити ситуацію з виходом з кризи", - повідомив під час прес-конференції Петро Симоненко, характеризуючи мету і завдання свого візиту до Житомира та позицію комуністів на нинішньому етапі.

Лідер КПУ вважає, що участь представників його партії у радах позитивно впливає на вирішення проблем людей на місцевому рівні, адже саме завдяки депутатам-комуністам вирішуються складні питання тарифної і цінової політики, збереження інфраструктури і землі міст та інших населених пунктів, забудови і збереження зелених насаджень, роботи комунального транспорту, використання місцевого бюджету в інтересах громади.

Розповів Петро Миколайович і про Всеукраїнський комуністичний проект "Робота! Зарплата! Захист!", який спрямований на те, щоб зорганізувати трудящих на боротьбу за свої права і примусити роботодавців виконувати закони про працю та її оплату. "Ми дуже серйозно ставимося до реалізації цього проекту, адже на початку осені заборгованість із заробітної плати складала практично 2 млрд. грн. Це сотні тисяч людей, які не отримують її вчасно. Компартія проводить широку кампанію з організації депутатських заходів, звернень до правоохоронних органів, пікетувань підприємств, аби примусити власників повернути працівникам заборговану зарплату. Тільки за вересень нам вдалося повернути 158 млн. грн. заборгованості", - констатував лідер українських комуністів.

Акцентував перший секретар ЦК КПУ і на поданому фракцією комуністів у Верховній Раді законопроекті про захист прав студентів. Згідно нього, вузам заборонятиметься відраховувати з навчання студентів, які не можуть його оплатити. Такі студенти відповідно до законопроекту матимуть можливість продовжити навчання за рахунок держави або ж довгострокового державного кредиту.

П.Симоненко наголосив на тому, що нині комуністи - єдина політсила, яка послідовно веде боротьбу "проти причин тієї ситуації, яка фактично зірвала спокій у суспільстві, мається на увазі підвищення тарифів, а також можливість підвищення пенсійного віку, тобто проти співпраці з МВФ". Компартія і проти непродуманого вивезення зерна з України та, в той же час, за встановлення мораторію на підвищення цін деяких товарів першої необхідності.

"Ми, фракція Компартії, сьогодні максимально використовуємо свої можливості у коаліції (більшості у Верховній Раді України - авт.) для того, щоб справді вирішувати ті питання, які хвилюють людей. Ще раз хочу заявити, що ми у складі більшості в парламенті співпрацюємо для того, щоб справді забезпечити через вищий законодавчий орган діяльність уряду, а тепер - і поєднання з місцевими органами влади зусиль для вирішення конкретних проблем, які хвилюють сьогодні громадян", - підкреслив Петро Симоненко.

В прес-конференції взяв участь перший секретар Житомирського обкому Компартії, кандидат на посаду Житомирського міського голови Микола Тимошенко.
Учасники прес-конференції також дали відповідь на ряд запитань, що цікавили журналістів.

О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі