Четвер, 27 січня 2022, 07:29 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Місцеві вибори: як проголосувала Житомирщина?

7-11-2010, 13:31               
Населення Житомирської області зробило свій вибір, а виборчкоми вже встигли порахувати голоси. На політичній карті Житомирщини сталися певні зміни: «помаранчеві», які мали більшість в попередньому складі обласної ради (51 голос з 95) поступилися місцем політсилам, що склали коаліцію у Верховній Раді та уряді.

Розподіл політичних сил (враховуючи мажоритарників) в Житомирській обласній раді виглядає наступим чином:

Партія Регіонів - 43 місця (38,3%)

«Батьківщина» - 22 місця (19,6%)

Народна партія - 18 місць (16%)

«Фронт змін» - 7 мандатів (6,25%)

«КПУ» - 7 (6,25%)

«Сильна Україна» - 5 мандатів (4,46%)

«Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія» - 5 (4,46%)

СПУ, Всеукраїнська партія духовності і патріотизму, «Українська платформа» і «Наша Україна» отримали по 1 депутатському мандату або по 0,9%.

5 листопада на засіданні Житомирської виборчої комісії були встановлені результати виборів Житомирського міського голови і депутатів Житомирської міськради.

Кандидат від Партії регіонів, заступник губернатора Житомирської області Володимир Дебой набрав найбільшу кількість голосів – 19,9% (15 372 виборців) на виборах мера Житомира, тож найближчими днями і очолить міську владу.

Друге місце зайняла нинішній мер Житомира Віра Шелудченко, що балотувалася від партії «Рідне мисто» - 16,11% (12 441 виборців).

Третє місце у кандидата від «Фронту змін» Геннадія Зубко – 15,92% (12 296 виборців).

Четвертим став Михайло Заславський від «Молодіжної партії» - 15,16% (11 710 виборців).

У п'ятірку лідерів виборчого процесу увійшов і Микола Савенко від партії «Батьківщина», отримавши підтримку 9 549 виборців – 12,36%.

Віктор Развадовський (Всеукраїнська чорнобильська партія) зміг отримати підтримку 6 239 виборців, Віталій Мельничук («Українська платформа») – 2 034, Ірина Синявськая (ХДС) - 1909, Сидір Кизін («Свобода») – 1522, Юрій Бобер – 1062 виборців.

На посаду мера Житомира претендували 16 кандидатів.

У процесі волевиявлення в Житомирі взяли участь лише 84 тисячі з 211 тисяч виборців.

У Житомирській міській раді 60 депутатів: 30 з них обрані за партійними списками, 30 – по мажоритарних округах.

Персональний склад Житомирської міської ради нового скликання за партійними списками (багатомандатний округ) виглядає так:

«Батьківщина»:
Савенко Микола, Колісник Сергій, Симанько Людмила, Лілік Андрій, Ткаченко Юрій, Савченко Ганна, Забродський Геннадій.

Партія регіонів:
Туфанов Микола, Гречко Сергій, Гірук Володимир, Симон Микола, Шуст Володимир, Голішевський Сергій.

«Фронт змін»:
Буряченко Борис, Фещенко Алнксандр, Рабіновіч Олександр, Ковалюк Неля, Мірошників Сергій, Пархомчук Ольга.

«Рідне місто»:
Шелудченко Віра, Машковський Сергій, Еремейчук Костянтин.

КПУ:
Романюк Микола, Стрякіна Зінаїда.

Молодіжна партія:
Заславський Михайло, Зіновійчук Віталій.

«Свобода»:
Стойко Валентин, Оніщук Сергій.

«УДАР»:
Шкуропат Тетяна.

По мажоритарних округах:

Партія регіонів:
Маліновський Олег, Леонченко Наталія, Самборський Юрій, Самчук Олег, Кучик Василь, Онопрієнко Валерій, Сарно Андрій, Янчук Ірина.

«Батьківщина»:
Горай Олег, Радько Олександр, Дехтяренко Василь, Примачок Микола, Елісєєв Олег, Позняк Валентина, Цимбалюк Любов, Савіцький Аркадій, Кучерявенко Іван.

«Рідне місто»:
Півоварова Світлана, Довбешок Володимир, Янушевич Юрій, Гундич Ігор, Тичина Володимир.

«Фронт змін»:
Михалець Володимир, Амелін Андрій, Боровська Наталія, Мойсєєв Юрій, Пархомчук Ольга.

«Наша Україна»:
Янушевич Микола.

«Українська платформа»:
Величко Олександр.

СПУ:
Кропивницький Володимир.

Вже відомі результати виборів і в містах обласного підпорядкування. Підтвердилися попередні дані, про які ми вже повідомляли. Бердичівським міським головою став Василь Мазур, в Коростені переміг також діючий мер Володимир Москаленко («КПУ»). У місті Новоград-Волинський сталася «зміна караулу». Місто очолить «народник», экс-заступник губернатора Володимир Загривий.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі