Політика > «Наша Україна»: Об'єднання з Тимошенко неможливе

«Наша Україна»: Об'єднання з Тимошенко неможливе


7-04-2011, 17:04.
Партія «Наша Україна» не збирається об'єднуватися з політсилою екс-прем'єра Юлії Тимошенко, оскільки із власного досвіду знає, що це неможливо. Про це в інтерв'ю WEEKLY.UA повідомила найближчий соратник колишнього президента Віктора Ющенка Віра Ульянченко.

«Досвід 2005–2010 років остаточно довів: об'єднання з Тимошенко неможливе. Давайте пригадаємо про долю партій, які вирішили піти на співпрацю з БЮТ. Де сьогодні партія «Реформи і Порядок», де Народний Рух? Та і «Свобода», яка провела кілька спільних акцій з «Батьківщиною», відверто говорить про проблеми в співпраці», - сказала Ульянченко.

При цьому вона зазначила, що в 2004 році Тимошенко, підтримавши Ющенка, не стримала своїх амбіцій, а вчинила як прагматик.

«Не потрібно видавати прагматизм політика за жертовність. Такою була політична кон'юнктура. Пригадайте, який високий рейтинг був у Віктора Андрійовича. Все, що залишалося Юлії Володимирівні, - це стати з ним поруч. Так вона і зробила», - заявила Ульянченко.

Вона також заявила, що на сьогоднішній день дуже складно реалізувати ідею об'єднання демократичних сил.

«Ідея про об'єднання дедалі частіше озвучується на різних флангах української опозиції. Але як тільки мова заходить про те, хто ж очолить цю єдину опозицію, всі одразу ж розповзаються. Думаю, справа зрушиться з мертвої точки, якщо ми почнемо об'єднуватися не під прапори, рейтинги і лідерів, а під програми, пріоритети і цінності!» - зазначила політик.

Повернутися