Політика > Після провального керівництва житомирською "Нашою Україною" Павленко перебрався в команду Януковича

Після провального керівництва житомирською "Нашою Україною" Павленко перебрався в команду Януковича


12-08-2011, 20:28.
11 серпня Віктор Янукович підписав указ про призначення Юрія Павленка, голови Житомирської обласної організації «Нашої України», колишнього міністра сім’ї, молоді та спорту, Уповноваженим Президента України з прав дитини.

Призначення Павленка на новоствореній посаді в рамках президентської адміністрації викликало найрізноманітніші оцінки. Сам очільник житомирських нашоукраїнців розповів, що Віктор Ющенко підтримав його призначення.

В той же час нардеп від фракції НУ-НС Геннадій Москаль вважає, що Павленко отримав посаду «за правильні свідчення» у справі Тимошенко.

Нагадаємо, що з 26 грудня 2006 по 17 жовтня 2007 року Юрій Павленко перебував на посаді голови Житомирської облдержадміністрації.

24 липня 2010 року Павленка було обрано головою Житомирського обласного осередку політичної партії «Наша Україна».

Того ж року на місцевих виборах він очолив список кандидатів в депутати «Нашої України» до Житомирської обласної ради. Павленко очікував не менше 10% підтримки жителів Житомирщини. Втім, вибори вказали на відсутність авторитету колишнього губернатора і «Нашої України» у переважної більшості населення області.

16 травня поточного року в Житомирі співробітники державної виконавчої служби, відповідно до постанови Богунського районного суду, вилучили майно Житомирської обласної партійної організації «Наша Україна» у зв’язку із заборгованістю по заробітній платі, яка склала 40 тисяч гривень.

Тоді очільник житомирської «Нашої України» Юрій Павленко відхрестився від боргів, поклавши всю відповідальність на екс-губернатора області Юрія Забелу, який до нього опікувався справами обласного осередку партії.

Після свого призначення на посаду Уповноваженого Президента з прав дитини Юрій Павленко в інтерв’ю інформаційному агентству «Главком» сказав, що складе з себе повноваження голови Житомирської облпарторганізації «Нашої України», оскільки нова робота не дає можливості очолювати партійну організацію й приділяти їй достатньо уваги.

Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"

Повернутися