Політика > Володимир Михалець: Депутати Житомирської міськради та співробітники виконкому повинні працювати на громаду, а не на мера

Володимир Михалець: Депутати Житомирської міськради та співробітники виконкому повинні працювати на громаду, а не на мера


18-08-2011, 17:51.
«Працюючи на посаді директора департаменту власності та ринкового регулювання міської ради та будучи депутатом міськради, я не погодився з пропозицією мера підтримати на сесії виділення трьох мільйонів гривень на ремонт приміщення міськради, тому що на ремонт всіх будинків міста пропонувалось виділити півтора мільйони гривень. Я не підтримав виділення коштів на придбання автомобіля, тому що є об’єкти, яким більше потрібно виділення 1,7 мільйона гривень. В той же час всі мої пропозиції стосовно ефективного вирішення питань городян міським головою не бралися до уваги. Сьогодні чиновники міськвиконкому обслуговують потреби мера, тому депутати – остання і єдина опора громади у владі. Я йду з посади, тому що переконаний: в статусі депутата, без зобов’язань чиновника, зможу частіше публічно заявляти свою позицію, краще захищати права своїх виборців й більш ефективно впливати на вирішення проблем громади», - сказав Володимир Михалець.

За словами депутата міськради, «управління громадою здійснюється невміло і не ефективно. Жодна з ініційованих мером та ухвалена промерською більшістю програма не виконується і не фінансується належним чином». Маються на увазі ухвалені на початку року «Стратегія модернізації та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира «Питна вода» на 2011-20015 років»; «Стратегія розвитку системи транспортування м. Житомира на 2011-2015 роки»; «Стратегія благоустрою міста «Житомир – місто найкращого благоустрою» на 2011-2015 роки».

«Сьогодні у виконавчому комітеті десятки вакансій. Лише про сім повідомляє офіційний сайт. Не укомплектований фахівцями виконком не може працювати ефективно. У «підвішеному стані» з мільйонними боргами перебувають комунальні підприємства: водоканал та теплокомуненерго. А вони повинні бути готові до зими», - наголосив Михалець.

На переконання Володимира Михальця, «депутати міської ради та співробітники виконавчого комітету повинні працювати на громаду, а не на мера, як він в цьому впевнений».

Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"

Повернутися