Політика > Литвин дав зрозуміти, що може піти слідом за Тігіпком

Литвин дав зрозуміти, що може піти слідом за Тігіпком


22-08-2011, 17:28.
У питанні злиття Народної партії з Партією регіонів буде прийнято рішення, яке буде співпадати з потребами країни. Про це заявив лідер Народної партії, голова Верховної Ради Володимир Литвин 21 серпня на прес-конференції в Червоноармійську.

"Я не відкрию великої таємниці, якщо скажу вам, що діалог у нас з Партією регіонів про співробітництво ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були дострокові вибори (до парламенту)", - сказав Литвин.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Буде прийняте те рішення, яке буде співпадати з потребами країни", - зазначив спікер.

"Я говорив і скажу ще раз: я не знаю, що таке опозиція", - заявив глава парламенту.

"Відносно співпраці з Партією регіонів я вважаю, що сьогодні необхідно консолідувати політичні сили в Україні, і виступаю за те, щоб забезпечити конструктивну роботу", - сказав Литвин.

Спікер підкреслив, що така консолідована робота буде невдячною "у плані прийняття та реалізації непростих рішень, які не додадуть авторитету, але без яких Україна втратить будь-яку перспективу".

"Я вітаю тих, хто сьогодні говорить і бере на себе відповідальність, не шукає, на кого її перекласти, розуміючи, що вони втрачають авторитет. В даному випадку я кажу про ту ініціативу, яка була задекларована Сергієм Тігіпком", - сказав він.

Раніше лідер Партії регіонів Микола Азаров і голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявили про злиття своїх політичних сил.

За повідомленням Української правди

Повернутися