Політика > На Житомирщині політики вже дихають виборами-2012?

На Житомирщині політики вже дихають виборами-2012?


8-09-2011, 18:19.
Повернення до мажоритарно-пропорційної системи виборів до Верховної Ради вже у 2012 році все більше «надихає» наших політиків на різні передвиборчі діяння. Як висловився один з чиновників в кулуарах сесії Житомирської облради 8 вересня: «Житомирські політики вже дихають виборами-2012».

«Житомирський Меркурій» поцікавився тут же в коридорах облради, переповнених у цей день депутатами, чиновниками різного рангу, представниками політичних партій і громадських організацій, журналістами: «А хто ж ті претенденти, які претендуватимуть на звання народних обранців-2012 та які їх шанси.
Вищеназвані люди різних професій та різних політичних поглядів (назвемо їх з натяжкою експертами), але безумовно, поінформовані більше за пересічних громадян, розкрили нам наступну картину.

По шести округах на Житомирщині, межі яких ще не визначені, ми порайонно та умовно назвали їх: Новоград-Волинський, Овруч-Коростень, Малин, Бердичів, Чуднів, Житомир та отримали такі відповіді. Всі наші експерти одноголосно назвали най вірогіднішими претендентами і водночас переможцями: по Новоград-Волинському – нинішнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина, по Бердичеву – народного депутата України (фракція НУ-НС) Павла Жебрівського, по Чуднову – депутата Житомирської облради Віктора Развадовського.

По умовному округу Овруч-Коростень називають двох претендентів-комуністів – очільника Житомирської митниці Миколу Тимошенка та мера Коростеня Володимира Москаленка. Жителів округу Малин, на думку експертів, переконуватимуть у своїх перевагах народний депутат України Микола Рудченко, радник Президента України Віталій Журавський, екс-міністр юстиції Микола Оніщук.

Найважчим виявився Житомир. Тут, на переконання наших співбесідників, можливі всілякі сюрпризи. Тому й називають на даний момент досить різних претендентів. Це і екс-міністр оборони Юрій Єхануров, і голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, і нардеп-екс-«бютівець» Олег Черпіцький, і навіть, екс-нардепи від Житомира Володимир Сацюк та Ігор Бакай. Кажуть, що цей список ще можна продовжити…

О. Коношевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися