Політика > Вибори на Житомирщині - репетиція виборів до Парламенту?

Вибори на Житомирщині - репетиція виборів до Парламенту?


17-01-2012, 15:36.
У вересні минулого року в статті «На Житомирщині політики вже дихають виборами» «Житомирський Меркурій» повідомляв про те, що як політичні партії, так і окремі кандидати вже проводять попередню підготовку до парламентських виборів-2012.

Певною репетицією, пробою сил і технологій перед «забігом» у Верховну Раду в жовтні називають експерти з числа політиків, політологів і журналістів інформацію про висунення кандидатів у депутати на проміжних виборах до Житомирської обласної ради в 41-му одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, які проходитимуть у Червоноармійському районі 12 лютого цього року.

Так 13 січня стало відомо, що на конференції обласної організації Партії регіонів кандидатом в депутати на вищевказаному окрузі затверджено головного лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні Віктора Марченка.

Не відстає від партії влади і опозиція. Цього ж дня конференція Житомирської обласної організації ВО «Свобода» одноголосно висунула голову обласної організації Сидора Кізіна кандидатом у депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 41.

Не забарився і нібито опозиційний «Фронт Змін», який делегував на «червоноармійські» вибори житомирського підприємця, керівника ПНВП "КРІАН-СТ” Дмитра Кропачова . Голова Житомирської облорганізації «Фронту Змін» Геннадій Зубко запевняє, що його кандидатуру підтримують такі опозиційні сили Житомирщини, як «Батьківщина» та «Українська платформа-Собор».

Що ж, вочевидь, змагання таки розпочались.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися