Політика > На виборах в Червоноармійську не допустили спостерігачів від ВО "Свобода"

На виборах в Червоноармійську не допустили спостерігачів від ВО "Свобода"


8-02-2012, 12:49.
7 лютого Житомирська обласна виборча комісія на своєму засіданні відмовила у допуску 39 спостерігачів від ВО «Свобода» до участі у проміжних виборах до обласної ради по Червоноармійському виборчому округу, повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Таким чином обласна виборча комісія позбавляє ВО «Свобода» можливості проконтролювати хід майбутніх виборів. Напередодні, 6 лютого 2012 р. Червоноармійська районна виборча комісія відмовилась включити представників ВО «Свобода» до складу кількох ДВК у Червоноармійському районі.

Судячи з того, як влада боїться спостерігачів на дільницях, масові фальсифікації будуть спрямовані проти кандидата від ВО «Свобода», який лідирує на виборах до обласної ради.

«Ми звертаємося до наших партнерів по Комітету опору диктатурі- передусім Батьківщини та Фронту Змін, які на відміну від ВО «Свобода» представлені в обласній та районній виборчих комісіях, з проханням переглянути рішення цих комісій та допустити наших представників до участі у виборчому процесі», - зазначив голова обласної організації ВО «Свобода», кандидат у депутати обласної ради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Повернутися