Політика > Павло Жебрівський збирається опонувати нинішньому "катку"

Павло Жебрівський збирається опонувати нинішньому "катку"


13-02-2012, 15:57.
На Житомирщині триває об’єднання двох політичних сил в єдину партію – Українська платформа «Собор».

Об’єднавчий з’їзд партій «Українська платформа» та УРП «Собор» пройшов 3 грудня минулого року в Києві.

Перші підсумки злиття політсил на регіональному рівні підбили в Житомирі 12 лютого під час першої після об’єднання конференції обласної організації політичної партії Українська платформа «Собор».

Житомирська область стала сьомою, де відбулася подібна конференція, найближчого тижня заплановані ще шість в інших областях нашої держави. Про це повідомив представникам місцевих ЗМІ голова партії Українська платформа «Собор», депутат Верховної Ради України Павло Жебрівський, який брав участь у роботі конференції на Житомирщині.

«Об’єднання – дуже важливо, адже в деяких областях більш сильні позиції займає «Українська платформа», в інших – «Собор». Завдяки об’єднанню наша партія, як мінімум, вдвічі стала сильнішою», - зазначив П. Жебрівський. – На з’їзді ми прийняли рішення закликати інші національно-демократичні партії до об’єднавчого процесу. Ми не зупиняємось на цьому. На сьогодні проводимо перемовини про об’єднання ще з трьома політичними партіями – Нашою Україною, Українською Народною Партією та Конгресом Українських Націоналістів».

Як повідомив лідер Української платформи «Собор», партія підготувала декларацію принципів і засад об’єднання: «Ми чітко наполягаємо на тому, що об’єднавчий процес має відбутися тільки до виборів народних депутатів. Багато політиків говорять, що демократичні сили повинні об’єднатися, дають обіцянки, а після виборів забувають про них. Тому у нашій декларації ключове прагнення – найближчим часом має постати єдина національно-демократична політична сила».

Павло Жебрівський переконаний, що робота очолюваної ним партії, обов’язково повинна формуватися на чітких ідеологічних засадах:

«Основна мета і завдання об’єднаних політсил – створити ідеологічну партію. Сьогодні приходять одні, їх змінюють інші. А проблеми лишаються… «Білі приходять – грабують, червоні приходять - грабують. Куди ж бідному християнину податися?», - гіркувато посміхається Павло Іванович. - Тому для нас дуже важливо створити правоцентристську політичну силу, яка сповідує національно-демократичну ідеологію, філософію розвитку держави, лібералізм з елементами консерватизму в економіці».

Однак займатися лише романтизмом партія не збирається, адже це безпереспективно.

«Ми маємо готувати членів дільничних комісій, спостеріачів, агітаторів, - каже Жебрівський, - а ще треба зуміти захистити результати виборів».

Тут нардеп сподівається на європейські та світові спільноти, які надішлють якомога більше спостерігачів.

Новостворена політсила не збирається займатися підкупом виборців, хоча, за результатами різних соціологічних досліджень, 20-30% виборців готові продавати свій голос. «Ми не будемо працювати на цю когорту людей, - каже Павло Жебрівський, - ми будемо працювати на тих 70-80%, які відповідальні за своє життя та за життя своїх дітей і онуків».

За словами Жебрівського, партія має намір брати участь у виборах Ради в 2012 році як за партійними списками, так і в мажоритарних округах: «Ми працюємо і будемо працювати на підтримку опозиційних сих у намаганні перемогти як по мажоритарних округах, так і за пропорційною системою вибори 2012 року, для того, щоб опонувати нинішньому «катку», який готовий знищити все українське в Україні».

Одним зі своїх завдань Жебрівський вбачає у піднятті національного духу: «Я переконаний, що завдяки підняттю духу, завдяки тому, що ми об’єднаємося в єдину потужну національно-демократичну громаду, буде перемога в Україні, буде перемога на Житомирщині».

Своїм святим обов’язком Павло Іванович вважає балотуватися на виборах-2012 по тому ж округу, якому він балотувався у 2002 році (Ружин-Бердичів) – там його знають люди. Але проблема в тому, що ще й досі не визначені межі мажоритарних округів. З цього починаються і проблеми з прозорістю виборчого процесу, переконаний Жебрівський. «Уже те, що досі ніяк не можуть поділити округи, говорить, що використовується адмінресурс. Я впевнений, що провладні кандидати, знають свої округи, а всі інші - ні. Це свідчить про те, що влада буде використовувати це на свою користь».

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися