Політика > У Верховній Раді України лідери трьох фракцій – Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина - підписали нову угоду про формування парламентської більшості «Стабільність і реформи».

У Верховній Раді України лідери трьох фракцій – Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина - підписали нову угоду про формування парламентської більшості «Стабільність і реформи».


4-10-2010, 16:24.
Зокрема, угоду підписали голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, голова фракції Компартії України (КПУ) Петро Симоненко і голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

На церемонії також були присутні голова ВР Володимир Литвин і прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє Кореспондент.
Нагадаємо, 4 жовтня прем'єр Микола Азаров повідомив, що політичні сили, що входять в парламентську коаліцію, мають намір підписати угоду, яка підтверджує її існування.

1 жовтня Конституційний суд оприлюднив рішення у справі за конституційним поданням 252 народних депутатів про конституційність закону Про внесення змін до Конституції України від 8 грудня 2004 року № 2222-ІV (про так звану політреформу).

Конституційний суд визнав неконституційним цей закон і, тим самим, скасував політреформу, яка передбачала перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління. За скасування політреформи проголосували всі 18 суддів КС.

Конституційна реформа 2004 року передбачала обов'язкове утворення коаліції депутатських фракцій у ВР.

Повернутися