Політика > Молодь Житомира показала Януковичу червону картку

Молодь Житомира показала Януковичу червону картку


7-03-2012, 12:31.
Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода», 6 березня під стінами Житомирської ОДА відбулася акція молодих активістів присвячена 2-м роковинам перебування при владі Януковича.

Молоді люди громадських організацій Всеукраїнських молодіжних громадських організацій «Студентська Свобода» та «Сокіл» показали Януковичу та його людям червону картку

За те, що:
- обіцяв квартири для молоді - дав камери для політв’язнів;
- обіцяв 75 % бюджетних місць у ВУЗах - дав українофоба Табачніка;
- фінансує тушок, замість підвищення стипендій;
- працевлаштовує «сім’ю», замість молоді;
- збільшує призов, замість професійної армії;
- корумпує освіту замість покращення її якості;

А також за десятки інших невиконаних перед молоддю обіцянок. Червона картка є символом дискваліфікації. Молодь вважає, що цей гравець назавжди повинен покинути українську політику, пише прес-служба Житомирської «Свободи».

Нагадуючи конкретні обіцянки, які були дані молоді Януковичем та його командою, учасники акції зазначили, що Президент повністю відступився від них у своїй діяльності та сконцентрувався на зовсім інших завданнях. В результаті Янукович протягом 2-х річного терміну перебування при владі повністю втратив довіру молоді, зрадив її.

Наприкінці молодь оголосила, що проведення подібних акцій відбувається в рамках національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» метою якої є виведення з української політики Януковича шляхом активізації молоді. Очищення країни від подібних політиків під силу тільки молоді, вважають активісти.

Нагадаємо, 27 лютого аналогічна акція протесту пройшла у Києві.

У мітингу тоді брали участь молоді активісти із партії ВО «Свобода», «Батьківщина», «УДАРу», «Фронту Змін» та «Народного руху»

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Повернутися