Політика > В Житомирі стартував Кубок "Студентської Свободи"

В Житомирі стартував Кубок "Студентської Свободи"


17-05-2012, 09:45.
14 травня на майданчику Житомирського політехнічного університету стартували перші матчі відкритого Кубку «Студенської Свободи».

В турнірі беруть участь 16 команд. Змагання триватимуть до 13 червня. На першому етапі відбудуться групові змагання. Потім на кращі команди чекатимуть матчі плей-оф (1/4 фіналу, 1/2 фіналу). Переможці визначаться у фіналі 13 червня.

Перший змагальний день приніс такі результати – «Енергія» та «Інтерстиль» розійшлись миром - 6:6, а от вищолігова «Дасна-Кофеджіо» розгромила «Полісся» 14:1. В іншому матчі «Надія» обіграла «Кіфу MJ» 8:2, зробивши серйозну заявку на вихід з групи.

Результати другого ігрового дня, вівторка, 15 травня:
Спартак – Слов'яни 5-2
Меркурій – Акіліана 4-1
Патріот – Єдність 5-3

Результати третього ігрового дня, середи, 16 травня:
Кіфа – Легенда Житомир 3-3
Кіфа J - Легенда Полісся 2-11
Енергія - Кіфа MJ 10-2

Кубок організовує і проводить ЖВМГО «Студентська Свобода» за підтримки Житомирської обласної організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода». Турнір проводиться серед студентських міні-футбольних команд. Мета турніру - залучення студентів до занять спортом, зокрема футболом; пропаганда здорового способу життя.

«Цей турнір вже стає традиційним в Житомирі, адже ми проводимо його вже вдруге. Не може не тішити, що в порівнянні з минулорічним осіннім турніром вдвоє збільшилась кількість команд, що вирішили взяти участь в змаганні. Отже це цікаво і потрібно українській молоді» - повідомляє голова Житомирської «Свободи» Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Повернутися