Політика > Житомирська "Громадянська позиція" співпрацюватиме з Рухом "ЧЕСНО"

Житомирська "Громадянська позиція" співпрацюватиме з Рухом "ЧЕСНО"


21-05-2012, 15:25.
21 травня Житомирська обласна організація політичної партії «Громадянська позиція» за участі лідера партії Анатолія Гриценка публічно підписала Меморандум про співпрацю з громадським рухом «ЧЕСНО».

На всеукраїнському рівні громадський рух «ЧЕСНО» був заснований у жовтні минулого року. В Житомирській області осередок Руху з’явився в лютому 2012-го, очолив його громадський активіст Володимир Піньковський.

«Коаліція громадських організацій Житомирщини разом з партнерами зі всієї України, які заснували рух «ЧЕСНО», в рамках люстрації сьогоднішніх і майбутніх парламентарів України звертаються до обласних організацій політичних партій області, про підтримку процесу обговорення критеріїв доброчесності при висуванні кандидатів в депутати до Верховної Ради за партійними списками та на мажоритарних округах», - йдеться в преамбулі підписаного документа.

Учасники Руху «ЧЕСНО» розробили для кандидатів у депутати наступні критерії доброчесності, серед яких, зокрема, такі:
- відсутність фактів порушення прав і свобод людини;
- незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців;
- непричетність до корупційних дій;
- особисте голосування у парламенті;
- відповідність задекларованих доходів та майна способу життя;
- участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів;

Як запевняє координатор житомирського «ЧЕСНО» В. Піньковський, він та інші активісти Руху будуть публічно збирати з офіційних джерел інформацію щодо кандидатів в депутати, аналізувати її на відповідність критеріям доброчесності та публікувати відповідні матеріали в засобах масової інформації.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися