Політика > "Свобода" оголошує безстрокову акцію на захист української мови

"Свобода" оголошує безстрокову акцію на захист української мови


4-07-2012, 16:10.
Вчора, 3 липня, Верховна Рада у другому читанні проголосувала за проект закону «Про основи державної мовної політики», повідомляють інтернет-видання.

Законопроект був поставлений на голосування із порушеннями, зазначають депутати від опозиції.

Після голосування депутат від НУНС Лілія Григорович заявила: «Вони зробили це з порушенням регламенту, розставили своїх мордоворотів, і ухвалили у другому читанні (законопроект про мови) в редакції першого читання», - пише «Українська правда».

На прийняття скандального законопроекту уже відреагувала ВО «Свобода»

«П’ята колона» у Верховній Раді всупереч Конституції та Регламенту Верховної Ради прийняли злочинний законопроект про фактичне позбавлення української мови статусу державної», - пише прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Також інформаційний підрозділ місцевої політсили передає, що ВО «Свобода» оголошує безстрокову акцію на захист української мови. На Європейській площі біля Українського Дому, що у столиці, з різних куточків України з’їжджаються люди, аби висловити свій протест.

Активісти ВО «Свобода» встановлюють намети під стінами Житомирської облдержадміністрації.

«Свободівці» закликають до мобілізації усіх небайдужих українців. З питань координації просять звертатися за телефонами – 099 538-54-54, 093 574-98-98, 067 783-98-98, 0412 467-407.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися