Політика > Микола Тимошенко: "Я думаю, що я магніт у хорошому розумінні цього слова"

Микола Тимошенко: "Я думаю, що я магніт у хорошому розумінні цього слова"


13-08-2012, 17:55.
У виборчий процес на Житомирщині включилися комуністи. 10 серпня у Житомирі відбулася прес-конференція першого секретаря Житомирського обласного комітету Компартії України Миколи Тимошенка.

Під час спілкування з журналістами, політик розповів про нещодавнє соціологічне опитування, проведене на Житомирщині.

За словами головного комуніста Житомирщини, було найнято один із самих поважних соццентрів – інститут Ольги Балакірєвої (голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка – авт.), який не грається під замовлення, він робить об’єктивні зрізи.

«І те що вони зробили, я навіть сам такого не чекав. На моєму окрузі (Коростенський №64 – авт.), коли заміряли 1800 респондентів, то в мене практично розриву з партією нема. Адже багато хто знає Тимошенка як особистість, як людину. Можуть не поділяти його політичні погляди. Я б не переоцінював, але хочу сказати, що на окрузі повна «четверна», тобто 25% є на окрузі за Комуністичну партію України. Що можна казати, якщо навіть «замовні» соціологічні опитування, але й ті дають мінімум 9,8% Компартії України», - заявив Микола Тимошенко.

Микола Михайлович упевнений у своїй перемозі по цьому мажоритарному округу: «Ми цей округ нікому не віддамо. У мене, слава богу, немає там конкурентів. Я нікому нічого обіцяти на окрузі не буду, і роздавати нічого не буду. Я збиратиму, як в добрі радянські часи, запити, формуватиму пакет. У моїй програмі, яка як яєчко виписана, лаконічна, погоджена з усіма керівниками районів, дуже прагматичні речі. Разом зі своїми товаришами, однодумцями ми усе зробимо. Я господарник, людина з величезним досвідом, хваткою, я принесу на своїх крилах в цей регіон поліпшення якості життя людей».

М. Тимошенко також упевнений, що за партійним списком КПУ у Верховну Раду пройде двоє представників області: житомирянин, нещодавно обраний першим секретарем ЦК комсомолу України Олександр Присяжнюк (№5) і секретар Житомирського обкому КПУ Василь Самойленко (№ 25).

Микола Тимошенко переконаний, що за комуністів проголосує електорат Народної партії Литвина і Соціалістичної партії: «Блок Литвина не йде на вибори, а вони завжди у нас десяток відсотків забирали. Позиції соціалістів у нас в області завжди були потужними, вони у нас іноді навіть вигравали, це була навіть їх вотчина. Зараз їх не то що в рейтингах, а навіть на підході до рейтингів немає. На лівому фланзі залишилися ми одні».

Представив Микола Михайлович і депутатів-мажоритарників, затверджених з`їздом Компартії по округах у Житомирській області: Житомирський №62 – Микола Романюк, Бердичівський № 63 – Василь Демчик, Новоград-Волинський № 65 – Леонід Корзун, Малинський № 66 – Світлана Іванова, Чуднівський № 67 – Михайло Солоп.

«Я хотів би сказати, що наші «мажоритарники» - це сплав дійсно досвіду і молодих та амбітних людей у хорошому розумінні цього слова. І людей яким вже більше нічого не потрібно доводити у житті і не потрібно обіцяти. Просто за ними – конкретні справи, конкретна життєва позиція, конкретні голосування».

Тимошенко характеризує партнерів по коаліції – Партію регіонів - як тимчасових попутників: «Ми за їх антисоціальні закони не голосували, ми навіть за бюджет не голосували, тому що регіонали не прислухалися до наших пропозицій. З регіоналами можна боротися з бідністю, але з ними бідність ніколи не побореш». Водночас Тимошенко стверджує, що регіоналам послуги комуністів по коаліції вже й не потрібні, адже у них тепер є багато депутатів «тушок-перебіжчиків», які допомагають регіоналам в ухваленні потрібних їм законів.

Головний комуніст Житомирщини твердо упевнений, що комуністи - обов'язково мають бути в парламенті, через те що вони там як кістка в горлі влади і без них у Верховній Раді буде дерибан.

Оскільки Микола Тимошенко обіймає посаду начальника Житомирської митниці і є держслужбовцем, але водночас і кандидатом в народні депутати по Коростенському виборчому округу №64, то на час виборчої компанії піде у відпустку, щоб не порушувати закон: «Після Дня незалежності я піду у чергову відпустку, а потім - відпустка за свій рахунок. До нас буде пильна увага, кожен шукатиме, до чого причепитися, тим більше до потенційного переможця увага буде особлива. Тому я не дам нікому приводу і буду законослухняним».

На запитання «Меркурія» стосовно готовності Миколи Тимошенка співпрацювати з іншими депутатами від Житомирщини в Верховній Раді у вирішенні важливих для нашої області питань та проблем, він відповів наступним чином: «Я думаю, що я магніт у хорошому розумінні цього слова. Я вмію знаходити спільну мову з людьми незалежно від їх політичних чи ідеологічних переконань. А гуртувати їх є навколо чого. Наприклад, ми повинні прийняти програму «Полісся», яка пилом припадає у Верховній Раді. А це програма розвитку 5 областей: Волинської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської і Київської, які найбільше постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Це зона особливої уваги, яка болить до сьогодні. Є цілий ряд і інших важливих питань. Моє завдання щодо стратегічних та й, можливо, тактичних питань розвитку Житомирщини – добитися від земляків, представлених у парламенті, патріотизму, здорового прагматизму по відношенню до малої батьківщини. І я думаю ці почуття здорового глузду врешті-решт переможуть. Так, можливо ми опоненти, але ж не вороги, особливо коли це стосується вирішення проблем нашого краю та людей, що тут проживають».

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися