Політика > ЦВК відмовила в реєстрації "двійникам" на Малинському виборчому окрузі

ЦВК відмовила в реєстрації "двійникам" на Малинському виборчому окрузі


22-08-2012, 10:52.
Вже стартувала виборча кампанія-2012. Про застосування маніпулятивних технологій в ході її говорено-переговорено багато. Правда висновків із цих розмов дехто з пошукачів депутатського мандату робити не хоче.

Не стала виключенням, на жаль, і Житомирщина.

На 66-му Малинському виборчому окрузі, наприклад, 3 серпня кандидатом в народні депутати зареєстрований добре знаний в області житомирянин, екс-губернатор, а нині народний депутат Микола Рудченко, який будучи висунутий з`їздом Народної партії, балотується саме в рідному йому окрузі. Адже за добрими справами і люди його знають, і сам Микола Миколайович тримає руку на пульсі соціально-економічного розвитку регіону. Напевно декому з його суперників це не дуже подобається.

І ось на цьому ж окрузі з чиєїсь легкої руки хоче балотуватись до Верховної Ради ще один Микола Миколайович Рудченко, тільки значно молодший та ще й з Києва, і працює не народним депутатом, а старшим охоронцем в одній зі столичних фірм.
17 серпня Центральна виборча комісія України відмовила в реєстрації останньому, але ряд інтернет-сайтів подали новину, не вдаючись у подробиці справи, мовляв Рудченка (якого їм, очевидно, все одно) зняли з перегонів.

Тож 21 серпня наш, так би мовити, справжній кандидат Микола Рудченко з`явився перед журналістами і особисто пояснив ситуацію, спростувавши здогадки і фальшиві сенсації. За його словами, технологію запущено аби, по-перше, ввести в оману виборців, по-друге, включити у виборчі комісії побільше своїх представників.

«Такі технології характерні для усієї України. Багато залежить і від особистості самого кандидата. Якщо він використовує брудне маніпулювання, не хоче конкурувати чесно, то чи має моральне право бути нардепом? Та й закон про вибори пора вже прописати так, щоб виключити подібне. Я проводитиму свою виборчу кампанію на 66-му виборчому окрузі відкрито і чесно», - каже Микола Рудченко.

До речі, разом з «двійником» Рудченка ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом і «двійнику» Миколи Оніщука.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися