Політика > Віктор РАЗВАДОВСЬКИЙ: Я не зніму з виборчих перегонів свою кандидатуру

Віктор РАЗВАДОВСЬКИЙ: Я не зніму з виборчих перегонів свою кандидатуру


13-10-2010, 12:47.
Розмову з представникам ЗМІ кандидат на посаду Житомирського міського голови Віктор Развадовський розпочав із констатації розуміння того, що і борці за голоси виборців, і журналісти, і рядові громадяни країни, отже і міста ЖИТА та МИРУ, з кожним днем очікують змін на краще. Та, життя як відомо, коригується не деклараціями політиків.

А конкретних корисних справ, на жаль, бракує. Це і є основною причиною його рішення брати участь у виборах: "Як я працював вісім років народним депутатом України люди бачили, дали мені оцінку - віддавши у 2002 році за мою кандидатуру 118 тис. 900 голосів (із 145 тис., -авт.). Я хочу працювати для них ще краще: енергійніше, продуктивніше".

Про щирість намірів кандидатів, переконаний він, свідчить те, якими методами вони користуються під час виборчої кампанії. "Ви пам'ятаєте перебіг виборів мера у 2006 році?..." - звернувся із запитанням до присутніх на заході. До відома, тоді по 16 виборчих дільницях вибори були визнані недійсними, із перерахованих бюлетенів на 45 (із понад 120) дільницях була виявлена невідповідність голосів на п'ять з половиною тисяч, рішення судів, які набрали юридичної сили, ігнорувалися.

Разом з тим, Віктор Йосипович навідріз відмовився від критики своїх опонентів: "Хай всім нам оцінку виставлять люди у день голосування!" Він звернувся через представників ЗМІ до своїх конкурентів з проханням діяти в межах закону, коректно та без застосування брудних технологій.

Кандидат повідомив, що як законослухняний громадянин, офіцер є безпартійним. Оскільки для участі у виборах потрібно висування від партії, маючи багато інших пропозицій, віддав перевагу Всеукраїнській Чорнобильській Народній Партії "За добробут та соціальний захист народу": "Тільки в нашій області ця політтсила покликана захищати інтереси понад трьохсот тисяч потерпілих від аварії на ЧАЕС. Хоч, безумовно, і партія, і я не обділюватимемо увагою представників інших соціальних категорій. Відтак, маємо бути представлені в усіх органах місцевого самоврядування".

Затим В.Развадовський презентував виборчу програму та першу п'ятірку обласного осередку партії, зауваживши, що всі ці кандидати пов'язані з Чорнобилем, причому чоловіки - як ліквідатори аварії. Крім цього, вони є представниками різних професійних напрямків: виробничого, правоохоронного, культурного, державного та самоврядного управління. Це - сам Віктор Развадовський, Микола Пустовіт, Олександр Савченко, Наталія Данилюк та Ганна Білоус.

Віктор Развадовський переконаний, що і сьогодні, і за попереднього мера в міській владі на посадах є та були люди, які знають як перетворити Житомир на цивілізоване європейське місто. Вміють це робити. А тому він проситиме їх залишитися на робочих місцях. А декого навіть підвищуватиме по службі. " Я дам їм таку можливість", - запевнив кандидат. Хоч зрозуміло, що по ряду напрямків кадрова політика у місті потребує підсилення.

П'ятдесятиоднорічний В.Развадовський не має наміру вибудовувати свою кампанію на заграванні з певними категоріями жителів міста: "Я хочу щоб на посаду мера і студенти, і працюючі, і пенсіонери обрали собі фахову, відповідальну - з чистим серцем - людину, яка 24 години буде жити їхнім життям. Хай переможе той, хто користується найбільшою довірою житомирян. Якщо ця довіра буде мені, запевняю, що результати щоденних моїх зусиль люди відчують вже з перших днів мого перебування на посаді. Якщо ні, я щиро побажаю землякам, щоб їх сподівання збулися з іншим обранцем".

Серед перших кроків мера В.Развадовського - аудит діяльності міської влади за останні чотири роки, створення сприятливого клімату для вкладання інвестицій в економіку обласного центру, оптимізація міських коштів. Знайомлячи журналістів з пунктами своєї програми, Віктор Йосипович зауважив, що реалізувати її за 4-5 років не можна. Однак, переконаний він, чим швидше розпочнеться практичний розгляд запропонованих життям питань, тим більше шансів буде у житомирян з меншими втратами їх вирішити. А також запевнив, що кожна раціональна пропозиція його опонента буде фахово розглянута та прозоро оцінена, і за згоди автора - ним реалізовуватиметься.

Запорукою успішного розвитку міста бачить щоквартальні публічні звіти про роботу нової влади: "Громада повинна знати про все, що діється у місті". Він також наголосив, що на посаді мера зможе налагодити в міській раді плідну співпрацю з представниками всіх політичних сил. Бо цього потребує місто.
"Я не зніму з виборчих перегонів свою кандидатуру за жодних обставин", - відреагував В.Развадовський на запитання про відповідні слухи.

А ще кандидат поділився своїми мріями, зокрема про будівництво аквапарку. При цьому зауважив, що такі проекти не є, на жаль, першочерговими. І, що найпевніше, їх реалізація можлива за умови, що мером обиратиметься не тільки одного разу.

О.КОНАШЕВИЧ

Повернутися