Політика > Свободівці кажуть, що у Чуднові чиновники заважають їм ставити намети

Свободівці кажуть, що у Чуднові чиновники заважають їм ставити намети


14-09-2012, 12:42.
Виборча комісія 67-го чуднівського округу, що на Житомирщині, яка, всупереч законодавству про вибори, продовжує свою роботу, взялася за агітаційні намети «Свободи», повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Селищному голові Чуднова І. Развадовському, рідному братові одного з місцевих «господарників-самовисуванців», не сподобалося, що «Свобода» поставила 9 вересня три намети в Чуднові, і у виборчу комісію було негайно надіслано «Інформацію Чуднівської селищної ради».

Свободівці кажуть, що у Чуднові чиновники заважають їм ставити намети
Саме таку назву мав документ, який негайно взялися виконувати в окружкомі. Не відреагувавши на зауваження одного з членів комісії про неприпустимість розгляду цього звернення, позаяк селищна рада не є суб’єктом виборчого процесу, комісія прийняла постанову № 9, суть якої зрозуміти відразу просто неможливо. Не допомогло й пояснення представника від «Свободи», що частина 8 статті 69 виборчого закону стосується саме органів місцевого самоврядування та нагадує їм про необхідність встановлення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації за 100 днів до виборів.

Коли заступник голови комісії, депутат селищної ради від Партії регіонів, зачитувала «Інформацію…» селищного голови, в двох місцях якої згадувались закони СССР, в залі почувся регіт. Уповноважена особа однієї з партій запропонував додати до звинувачення ще декілька сталінських постанов. Звинувачувати «Свободу» взялася секретар комісії Сірик, зауваживши, що вона член виконкому і все там «вчинено правильно і вона сама бачила, що палатки стояли не там, де потрібно». Очевидно, пані сплутала намети для розповсюдження партійної преси з стендами для розміщення агітаційних матеріялів.

«Як і було відомо раніше, незаконна виборча комісія замість організації виборчого процесу приймає незрозумілі рішення. При розгляді цієї постанови на догоду одному з місцевих кандидатів було знехтувано, щонайменше, п’ятьма статтями Закону України «Про вибори народних депутатів України». Це вкотре підтвердило нездатність цієї комісії провести вибори належним чином», - прокоментував ситуацію єдиний кандидат у народні депутати від опозиції в 67 окрузі, свободівець Сидір Кізін.
Слід сказати, що представнику «Свободи» не вдалось ознайомитись з «Інформацією від Чуднівської селищної ради». Повідомляти уповноважену особу ВО «Свобода» про розгляд цього питання також ніхто не збирався.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Повернутися