Політика > "Свобода" хоче фракції у всіх радах Житомирщини

"Свобода" хоче фракції у всіх радах Житомирщини


9-09-2010, 14:12.
Виборча кампанія до органів місцевого самоврядування буде складною як ніколи.

Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 2 вересня у Житомирі під час прес-конференції для місцевих ЗМІ.
Президент і Прем'єр-міністр є однодумцями, у Верховній Раді вони створили свою більшість. Іншими словами вся законодавча і виконавча влада сконцентрована в одних руках. Партія регіонів, звичайно, захоче створити лояльну більшість і у місцевих радах. Якщо у східних і південних областях України це їм вдасться зробити відносно легко, то у центральних та західних областях вони не зможуть цього зробити самостійно, тому використають депутатів-мажоритарників та народних обранців з деяких інших політичних сил.
"Одна політична сила - Партія регіонів - хоче повністю узурпувати владу при повному мовчанні нашої парламентської опозиції. Де та більшість у ВР, яка складається з БЮТ та НУНС? Де та опозиція?", - запитує Олег Тягнибок. Він нагадав, що НУНС та БЮТ мають у Верховній Раді в складі своїх фракцій 228 голосів, більшість в обласних та місцевих радах 15 регіонів України. Але значна частина цих депутатів не є ідеологічно стійкими, вони не хочуть бути в опозиції і поповнюють ряди так званих "тушок".
Очільник "Свободи" наголосив, що його політична сила протягом свого існування довела, що займає послідовні позиції у відстоюванні інтересів держави Україна, а тому є однією із самих рейтингових на даний час. Він розповів, що ВО "Свобода" поставило перед собою амбіційне завдання - взяти більшість на місцевих виборах у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, друге місце - в інших регіонах Західної України, створити фракції в радах Центру країни, і перш за все на Житомирщині, та мати представництво в радах Півдня і Сходу.
Стосовно сподівань Житомирської "Свободи" на виборах 31 жовтня висловився лідер обласної організації Сидір Кизін: "Попередні прогнози, які зроблені навіть не нами, а нашими опонентами, говорять про те, що "Свобода" потрапляє до обласної, міської і районних рад Житомирщини. Наша партія змінюється відповідно до нинішньої ситуації та зміцнюється і займає активну позицію з усіх важливих питань і проблем, які хвилюють місцеві громади".
Цього ж дня Олег Тягнибок взяв участь у роботі партконференції Житомирської облорганізації ВО "Свобода".

О.КОНАШЕВИЧ

Повернутися