Про нас:

«Житомирський Меркурій» (www.merkury.com.ua) – незалежне інформаційно-аналітичне інтернет-видання Житомирщини.

Починаючи з заснування у вересні 2010 року, «Житомирський Меркурій» поєднує оперативний випуск свіжих новин, що дають читачеві повну картину значимих подій і тенденцій дня, з регулярною публікацією ексклюзивних матеріалів про суспільство, культуру, владу, політику, економіку та історію Житомирщини.

«Житомирський Меркурій» працює над тим, щоб всі найактуальніші зміни стали явними і зрозумілими для нашого читача, а цікаві факти приватного життя, як впливових персон, так і пересічних людей, були доступними багатьом і не загубилися в невідомості кулуарних недомовок.

Оскільки «Житомирський Меркурій» зорієнтований на читачів різних переконань, віку і соціального становища, - в редакційній діяльності дотримуються принципи об’єктивності, компетентності, незаангажованості та достовірності поданої інформації.

Найважливішою ціллю для нас є пошук істини шляхом перехресного вогню конструктивної критики, адже некритичне прийняття трансформуючих ідей може призвести до катастрофічних наслідків.

Журналісти нашої редакції, здебільшого, - невиправні реалісти, тому не належать до лав будь-якої політичної сили та не мають залежності від жодних джерел фінансування.

Редакція допомагає читачеві щодня бути в курсі основних подій та явищ Житомира, Бердичева, Коростеня, Новограда-Волинського та всіх інших регіонів області.

Сподіваємося, що разом з нашим інтернет-виданням Ви зможете знайти відповіді на проблемні питання, що ставить перед Житомирщиною безупинний плин часу.

Якщо у Вас є новина або інформація, якою Ви готові поділитися і вважаєте, що вона потребує розголосу, або ж хочете, як експерт в певній галузі, висловити свою точку зору – сконтактуйтесь з нами. Завжди раді співпраці та розміщенню на наших сторінках повного спектру поглядів та оцінок. Ваша думка важлива – тож нехай про неї дізнаються й інші!

Засновник «Житомирського Меркурія» – СП «Видавництво «Меркурій» (інший проект – Житомирська обласна газета «Меркурій», що видається з 1995 року і беззмінно залишається єдиним виданням, що фахово і неупереджено висвітлює, окрім місцевих суспільно-політичних подій, ділове життя Поліського краю).


Вернуться назад