П'ятниця, 20 Тра 2022, 19:20 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Шефи із МВД привезли на Житомирщину футбольний м’яч із автографами гравців «Шахтаря»

25-03-2011, 14:09               
Чергова зустріч шефів-міліціонерів із вихованцями Радомишльської школи-інтернату хоч і відбувалася під час весняних шкільних канікул, втім була не менш зворушливої та очікуваною як самими дітлахами, так і їх дорослими наставниками. Допоки учасники та глядачі готувалися до початку концертної програми, гості, а цього разу завітали представники блоку громадської безпеки МВС та УМВС України в Житомирській області, разом з директором навчального закладу оглядали навчально-матеріальну базу школи: учбові класи, ігротеку, їдальню, спальні та господарські приміщення, аби побачити життя вихованців на власні очі та краще зрозуміти їх потреби. Адже, як годиться, щоразу міліціонери приїздять із подарунками та намагаються якнайліпше допомогти у вирішенні нагальних проблем інтернату.

Тож урочисту програму, підготовлену учнями до свята іменинників, що традиційно проходить в актовій залі, розпочали шефи. Начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Петровський, звертаючись до дітей, зокрема, сказав:

- Батьківська турбота та ласка – це обов’язкові складові щасливого дитинства, тому ми, як шефи, вчителі та вихователі школи – всі, кому не байдужа ваша доля, намагаємось вам її дати, створити умови для вашого повноцінного та гармонійного розвитку. Тож будьте здоровими, успішними і наполегливими у досягненні своїх життєвих висот.

А що день іменинника свято загальне, то щедрі подарунки отримали не лише ті, хто у березні відзначає свій день народження, а й вся дітвора. Канцелярські приладдя, набори для особистої гігієни, рушники, шкарпетки і, звичайно, солодощі та фрукти вручали Володимир Петровський та Валерій Марчевський, заступник начальника УМВС України в Житомирській області. Привезли шефи і комп’ютер, який, за словами директора школи Надії Предко, використовуватиметься як під час навчального процесу, так і для ігрових розваг дітей.

Надія Петрівна уже понад 30 років працює у Радомишльській школі-інтернаті, і більше 15 з них - керівником цього навчального закладу. Для неї, розповідає директор, - це і робота, і сім’я, і відпочинок, і велика відповідальність.

Серед подарунків, привезених того дня шефами, були і футбольні м’ячі, адже навчальний заклад має свою футбольну команду, яка часто на полі зустрічається із збірною працівників органів внутрішніх справ області. Тож сувенірний м’яч, підписаний гравцями футбольного клубу «Шахтар», на думку Володимира Петровського, стане талісманом команди та ще більше спонукатиме дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Після вручення презентів іменинники задували свічки на величезному спеціально спеченому до цього дня яблучному пирогові, а поважним шефам довіри надзвичайно відповідальну роботу – розрізати його на шматки. Тож приємні події чергувались із концертною програмою, підготовленою вихованцями школи.

Спеціальним гостем свята став колектив Бердичівського міського будинку культури, запрошений шефами. Його юні учасники просто заворожили всіх присутніх, продемонструвавши по-справжньому складні та дивовижні гімнастичні номери.

Наостанок діти вручили міліціонерам символічні медалі, виготовлені власними руками в знак їх поваги, любові та вдячності за постійну турботу.

Алла Ващенко
,
ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Шефи із МВД привезли на Житомирщину футбольний м’яч із автографами гравців «Шахтаря» Шефи із МВД привезли на Житомирщину футбольний м’яч із автографами гравців «Шахтаря»
Шефи із МВД привезли на Житомирщину футбольний м’яч із автографами гравців «Шахтаря»
Шефи із МВД привезли на Житомирщину футбольний м’яч із автографами гравців «Шахтаря»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі