Середа, 27 жовтня 2021, 19:27 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Думка бердичівлян: "Як ви ставитесь до арешту Тимошенко?"

11-08-2011, 20:01               
Антоніна (53 роки): Негативно ставлюсь. По-перше вона жінка, по-друге вона прем’єр-міністр - розумна жінка. Він мусив її поважати як конкурента, а як він вчинив? Він вчинив не як чоловік.

Лариса (62 роки): Я її прихильниця, шкода мені людину та й все. Та взагалі я в політику не лізу, нічого там не розумію.

Людмила (68 років): Негативно ставлюсь до арешту Юлії Тимошенко, так як і всі. Я, наприклад, їй більше вірю, ніж Януковичу і його банді.

Наталія (49 років): Мені її дуже шкода і те, що вони творять - це неправильно і страшно.

Валентина (50 років): Я ставлюсь негативно до арешту Тимошенко. На такі дії треба мати серйозні підстави, а не так як вийшло.

Сергій (54 роки): А що там думати, посадять, то й посадять, випустять - дурні будуть.

Михайло (54 роки): Я вважаю, що всі звинувачення, які зараз висуваються до Юлії Тимошенко, не викликають довіри і є безпідставними. Можливо вона й винна, але не лише в тому, що її звинувачують. Вона безумовно винна у процесі приватизації, ще при правлінні Ющенка. Проте ж не лише вона! Винна тут і «Партія Регіонів», і «Наша Україна» причетна до цих справ. Багато сіл виявилися розграбованими. Перехідний період відбувся не так, як ми очікували. Тут є вина і Кравчука, і Кучми, і Ющенка, і безумовно вина і Юлії Тимошенко.

Клавдія (35 років): Негативно відношусь до арешту Юлії Тимошенко, бо це неправильно.

Олег (48 років): Звичайно негативно. Не можна було цього робити. Про це й вся Європа сказала. Кінець кінцем ми усі це відчуваємо на собі. Причому чим далі, тим гірше. Мій знайомий, який «рвав на собі сорочку за Януковича», визнав, що той - бовдур. Зараз своїми діями він робить другу революцію.

Павло (22 роки): Арешт Юлії Тимошенко оцінюю дуже негативно. Вважаю, що карну справу проти неї було сфабриковано і заведено абсолютно незаконно. Вони самі підписали газові угоди на значно гірших умовах для України, аніж вона. Таким чином, вони планують усунути Тимошенко з політичного рингу нечесними методами як сильного політика-конкурента. За чесної боротьби вони однозначно програють. Посадивши її за грати, вони обмежують їй доступ до своїх захисників, партійців, прихильників та рідних. Дані методи вважаю брудними, неполітичними, гідними людей, які за розвитком знаходяться на одному щаблі з мавпами.

Андрій (34 роки): Я далекий від цього. Думаю в першу чергу, як прогодувати сім’ю.

Ірина (19 років): Звичайно негативно – це банальне зведення рахунків та можливість втриматися на троні.

Андрій (24 роки): Та я навіть не знаю, що сказати, тому що за політикою не дуже слідкую.

Валерій (24 роки): Тимошенко - така, як усі бандюки, але у зв’язку із належністю до жіночої статі, люди реагують на неї дещо краще. Вона має особливо добре поставлену вимову, а останнім часом перебуває у образі «жертви». Українському народу, у більшості своїй, образ жертви дуже близький... Ось і маємо, те що маємо, як же не жаліти «одну з нас»? Можливо, вона б була і відносно кращою для нашої держави, але хто ж їй владу дасть? Та й на Майдан більша половина їде лише за гроші. Надто довго наш народ залякували, тепер усі по норам: мовчать, щоб гірше не було... прикро...

Олександр (23 роки): Можу впевнено заявити, що мені все одно кого арештували. Як на мене – їх усіх давно треба на палю посадити, а не те що до буцегарні. А кого саме посадили-арештували не важливо. Головне, що на одного «кровосіся» в країні менше.

Марина (18 років):
Менi якось все одно. Але враження таке, що це все для того, щоб у Тимошенко була судимiсть, i вона вже не змогла стати президентом. Нiби решта всi святi. Якщо саджати, то всiх треба. Загалом я не сильно в полiтику вникаю.

Наталія (19 років): Я можу сказати лиш одне. Я читала багато статей, новин переглянула. Я взагалі втомилась від політичних негараздів в Україні. Тому що ці негаразди погано відображаються на здоров’ї нації та українського народу. Так Україна втрачає репутацію та авторитет серед інших країн. Я вважаю, що не слід зосереджуватись на арешті Юлії Тимошенко. Зусилля варто спрямовувати на інші - більш доречні та необхідні справи.

За матеріалами РІО Бердичів


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі