Четвер, 15 квітня 2021, 10:22 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У черняхівців міліція вилучила понад 100 літрів самогону та 720 літрів закваски

6-03-2012, 15:31               
Правоохоронці продовжують практику проведення оперативно-профілактичних відпрацювань окремих районів Житомирщини, до яких залучають працівників галузевих служб і стройових підрозділів УМВС, а також сусідні міськрайвідділи області. Упродовж минулих вихідних увага міліціонерів була зосереджена на Черняхівському районі та самому райцентрі.

На звичному інструктажі перед початком роботи, окрім головуючого заступника начальника УМВС – начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерія Марчевського, були присутні також і керівники місцевих органів самоврядування.

– Мета відпрацювання – попередження та припинення правопорушень та злочинів на території Черняхова та району, - звернувся до присутніх Валерій Іванович. – Серед основних напрямків нашої сьогоднішньої роботи – профілактика злочинів, що вчиняються внаслідок зловживання спиртними напоями. Відтак, ми повинні звернути особливу увагу на боротьбу із самогоноварінням. Адже незважаючи на декриміналізацію відповідної статті Карного кодексу України, порушники законодавства несуть адміністративну відповідальність. Слід також протистояти фактам реалізації алкогольних напоїв дітям, адже наразі серйозною проблемою для нас є молоде покоління, яке самі ж дорослі втягують у протиправну діяльність.

Голова Черняхівської райдержадміністрації Сергій Поліщук, у свою чергу, розказав правоохоронцям про тісну взаємодію та системну роботу органів місцевого самоврядування з міліцейськими підрозділами щодо вжиття дієвих заходів, направлених на виявлення та викоренення на території району таких ганебних фактів, як втягнення дітей у пияцтво. Так, за словами Сергія Поліщука, у Черняхові постійно проводяться міжвідомчі аналітичні наради за участю педагогів, служби у справах дітей РДА та представників правоохоронних органів, а у населених пунктах району рішенням районної ради було обмежено роботу магазинів та кафе у вечірній час. У розважальному закладі самого райцентру, що працює до 1-ї години ночі, постійно чергують міліціонери, наглядаючи за порядком.

Упродовж дня працівники міліції, залучені до оперативно-профілактичних заходів на території Черняхівського району, працювали за визначеними конкретними напрямками роботи. Так, дільничні інспектори міліції викрили та припинили діяльність двох незаконних пунктів прийому металобрухту, виявивши та вилучивши в домогосподарствах місцевих жителів с. Вільска та с.Троковичей відповідно 140 кг та 199 кг брухту чорного металу та ваги. Наразі за цими фактами вирішуються питання про порушення кримінальних справ.

Правоохоронці доклали зусиль і на закриття підпільних гуралень, де систематично виготовлявся та розповсюджувався самогон. Зокрема, житель с.Вільська, виправдовуючись перед працівниками міліції, які виявили в його оселі самогонний апарат та три 30-літрові бідони із закваскою, зауважив, що виготовляє домашню горілку для власних потреб, аби розплатитися з людьми, які допомагають господарю на будівництві. І це не дивина, адже нерідко горілкою власного виробництва на селі розраховуються за проведення будь-яких робіт. Проте наслідки таких розрахунків, як показують кримінальні зведення, часто бувають непоправними.

Загалом тільки за один день відпрацювання на території Черняхівського району працівники міліції вилучили понад 100 літрів самогону, 720 літрів закваски та 15 самогонних апаратів.

Правоохоронці звертали увагу й на дотримання чинного законодавства власниками зброї. Під час відпрацювання за різні порушення адміністративного законодавства було вилучено 10 одиниць мисливської зброї, серед яких 1 нарізна.

До помешкання 62-річного мешканця райцентру завітали працівники міліції, маючи на меті перевірити дотримання правил зберігання в домашніх умовах зареєстрованої на нього зброї. Чоловік має у власному розпорядженні нарізну та гладкоствольну мисливські рушниці. За його словами, колись він захоплювався полюванням, наразі ж на мисливство йому не вистачає часу. Як виявилося під час перевірки, обидві рушниці знаходилися не у зачиненому сейфі, як того вимагає порядок, а лежали просто посеред кімнати. Сам сейф був забитий усіляким непотребом, хоча у ньому знайшлося таки трохи місця для зберігання набоїв до наявної зброї.

Обидві рушниці, що зберігалися поза встановленим місцем, у господаря було вилучено. А на їх власника складено відповідний адміністративний протокол. За словами міліціонерів, факти порушення умов зберігання вогнепальної зброї розглядаються в судовому порядку. Відтак, суд може прийняти рішення про анулювання дозволу на володіння зброєю, а також вилучення цих рушниць з подальшою їх реалізацією на користь держави.

Підводячи підсумки відпрацювання, заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в області Валерій Марчевський зауважив, що загалом під час проведення заходів працівниками міліції було складено 140 адміністративних протоколів. Аналізом отриманих результатів визначив основні напрямки, які потребують подальшої системної роботи працівників міліції. До таких віднесено продовження боротьби із самогоноварінням, профілактика дитячої злочинності, а також виявлення та припинення фактів функціонування незаконних пунктів прийому металобрухту, що є неабияким приводом для вчинення крадіжок.

Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі