П'ятниця, 30 жовтня 2020, 18:10 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

19-04-2012, 18:07               
Цьогорічне 17 квітня для Ружинської центральної районної лікарні, що на Житомирщині, стало особивим. В цей день медичний заклад збагатився сучасною каретою швидкої допомоги.

Такий потрібний дарунок лікарня оримала від уродженців Ружинщини – народного депутата Павла Жебрівського та його сестри Філі Жебровської - генерального директора фармацевтичної компанії ВАТ «Фармак».

Подарунок став виявом вдячності родини Жебрівських за фахову та своєчасну допомогу, яку надали місцеві медики їхній старшій сестрі Юлії в лютому 2011 року.

«6 лютого минулого року у нас померла мама, - ділиться гіркими спогадами Філя Іванівна. - На похорон з’їхалась уся наша велика родина. Тоді старша сестра стала недобре себе почувати. Довелось викликати з Ружина «швидку», лікарі якої врятували життя Юлі. Ту ніч разом з медиками я провела біля сестри і бачила, що вони робили все можливе, аби зберегти її життя. Тоді я пообіцяла, що ми обов’язково придбаємо для цього медзакладу автомобіль швидкої допомоги, аби лікарі мали змогу рятувати все більше і більше людських життів».

Головний лікар Ружинської лікарні Микола Зозуля не приховує радості, адже автопарк ЦРЛ не оновлювався вже шість літ й донедавна у розпорядженні закладу було лише чотири спецавтомобілі.

«Наймолодшому» авто з нашого парку шість років, - розповідає головний медик району. - Це і є термін списання такої спецтехніки». Найстаріша карета «швидкої» у Ружині майже повнолітня – має вже 17 років.

Комплектація нового реанімаційного автомобіля відповідає сучасним вимогам, розповідає М. Зозуля. На його прохання, авто було оснащено ще й якісним кардіографом та пересувними ношами європейського стандарту.

Ружин – один з найвіддаленіших районів від обласного центру. До Житомира звідси трохи більше ста кілометрів. Так от у новому реанімобілі, можна транспортувати хворого, не чекаючи медбригади з області, що дозволить зекономити дорогоцінний час.

Коштує така модерна «швидка» 513 тисяч гривень. «Якщо за її допомогою лікарі зможуть врятувати хоча б одне людське життя, покупка буде виправданою», - каже Павло Жебрівський.

Разом з авто лікарня отримала від меценатів і необхідні ліки.

Родина Жебрівських підтримує ряд соціальних проектів, що діють не лише в Ружинському районі, а й на теренах усієї Житомирщини.

«Ми створили благодійний фонд, - розповідає Філя Жебровська. - Він діє для надання допомоги медичним закладам та населенню, зокрема, ми допомагаємо дітям, що виховуються в дитячих будинках та спеціалізованих інтернатах. Зараз за кошти фонду відбудовуємо школу у наших рідних Немиринцях, адже люди, що займаються бізнесом, мають бути соціально відповідальними», - переконана Філя Іванівна

До речі, і реанімаційне авто для лікарні було придбане за кошти фонду. Поки автомобіль на гарантії, обслуговуватиметься він також за його рахунок.

«Цей подарунок лікарні - веління душі, а не передвиборчий трюк, - каже Павло Іванович. - Рішення стосовно нього було прийнято ще в лютому… В Ружинській районній лікарні дуже хороший колектив. Це висококваліфіковані фахівці. Ми пересвідчились у цьому, коли у важкому стані в медзаклад потрапила наша сестра… Фах є, досвід є, знання є, бракує лише матеріальної бази…Сподіваюся, що за допомогою цього авто і молоді люди, і бабусі, які того потребують, будуть вчасно доставлені в лікарню…Це наша важлива місія. І ми виконуємо її на Ружинщині вже не один рік, тому, незалежно від того, як пройдуть вибори, будемо робити це надалі».

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото

Ружинській лікарні подарували сучасне авто швидкої допомоги. Фото


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі